Skocz do zawartości

Uwaga! Polak Na Pokładzie...


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Violonczela

Moge Cie zapewnic ze tylko polacy klaskaja w samolotach ,na szczescie zanika to stopniowo...

Dlaczego nikt nie klaszcze kierowcom autobusow ? W koncu Polska jest na drugim miejscu po Rosji pod wzgledem wypadkow (samochodowych)smiertelnych na swiecie...

niestety ale duzo blizej jest nam do wschodu niz do zachodu pod tym wzgledem

PEACE

uważam, że klaskanie jest niegroźne :) i każdy, kto ma taką wewnętrzną potrzebę, niech sobie klaszcze i tyle... A swoją drogą, znam bardziej gorszące sceny: np. bekanie, dłubanie w nosie, czy też - o zgrozo - głośne puszczanie bąków....i to ze strony naszych kulturalnych Europejczyków..Nie wiem co jest gorszą siarą i brakiem "kultury"...

TAk czy owak, jesteśmy skąd jesteśmy..,mamy taką a nie inną historię ale pomimo tego, Polska jest jednym z najlepiej rozwijających się państw bloku postkomunistycznego..choć niestety prawdą jest, że pod wieloma względami daleko nam jeszcze...Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Cie zapewnic ze tylko polacy klaskaja w samolotach ,na szczescie zanika to stopniowo...

Może zapewniaj o czymś o czym wiesz na pewno...

Może faktycznie tylko Polacy "klaskają" ale klaszczą wszystkie narodowości...

Przez jakiś czas byłam pracownikiem Delta AirLines i jakoś Amerykanie czy Niemcy również klaskali...

Co do klaskania po lądowanie - to miłe podziękowanie dla całej załogi za wspólny lot i obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kandadol sieje spustoszenie na forum. :)

Przesadzasz z tymi wypadkami, bo jesteśmy bardzo blisko zachódu (przeganiamy nawet niektóre kraje). Polska naprawdę ostatnio zrobiła duży skok w przód w tym temacie. Obczajcie statystyki, bo mi się nie chce podawać. Szczerze: to olewam to klaskanie, bo Niemcy też klaszczą, więc nie ma się co stresować. Naprawdę kulturalni europejczycy są głównie na filmach i w naszej głownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Widzę Kandadol sieje spustoszenie na forum. :)

Przesadzasz z tymi wypadkami, bo jesteśmy bardzo blisko zachódu (przeganiamy nawet niektóre kraje). Polska naprawdę ostatnio zrobiła duży skok w przód w tym temacie. Obczajcie statystyki, bo mi się nie chce podawać. Szczerze: to olewam to klaskanie, bo Niemcy też klaszczą, więc nie ma się co stresować. Naprawdę kulturalni europejczycy są głównie na filmach i w naszej głownie.

Super podejście..tak trzymać - to powinno się tyczeć wielu z nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zapewniaj o czymś o czym wiesz na pewno...

Może faktycznie tylko Polacy "klaskają" ale klaszczą wszystkie narodowości...

Przez jakiś czas byłam pracownikiem Delta AirLines i jakoś Amerykanie czy Niemcy również klaskali...

Co do klaskania po lądowanie - to miłe podziękowanie dla całej załogi za wspólny lot i obsługę.

Szanowna Pani stewardesso

Latalem w stanach i jakos ani razu nie slyszalem zeby amerykanin jakis klaskal, zdarzylo mi sie rowniez raz leciec do monachium i zaden niemiec nie klaskal,to samo anglicy.Jakiego pochodzenia byli Ci amerykanie, czy przypadkiem nie lecieli na Jackowo ? :)

ale jesli mimo wszystko zdarzylo Ci sie uslyszec raz klaskanie, tzn.tylko jedno ze glupota ludzi nie ma granic i narodowosci.

Najsmiesniejsze jest to ze zaczynaja polacy klaskac w momencie dotkniecia kol do plyty lotniska a nie kiedy sie samolot zatrzyma :)

Mile podziekowanie to powinno byc jak wychodzi sie z samolotu, wtedy zawsze zerkne na mile panie stewardesse i mowie dziekuje i do widzenia, czesto stoi obok pilot i jemu tez mozna podziekowac.

Tak poza tym Dragony to bardzo szkoda ze, nie pracujesz dla ryanarera, ostatnio duzo nimi latam i zauwazylem ze bardzo malo pracuje tam naszych pieknych polskich stewardes .

pozdrawiam :)

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...