Skocz do zawartości

Uwaga! Polak Na Pokładzie...


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Niestety to wszystko prawda co jest napisane w tym artykule.Do tego dochodzą te nieszczęsne brawa po wylądowaniu samolotu :) Wielki wstyd .Polak uważa ,że jak pilot wylądował nie lądując na drzewach tzn. że dokonał wielkiego czynu i nagradzają go brawami których on na szczęście nie słyszy.

Szkoda ,że Polacy nie klaszczą jak autobus szczęśliwie zatrzyma się na przystanku. :)

Z tych wszystkich powodów osobiście staram się unikać latania LOT-em aby nie doświadczać tych wszystkich kompromitujących zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mowie (zeby nie bylo)- ja nie klaszcze. Ale tak sobie pomyslalam- klaskanie dziala w tym wypadku chyba odstresowujaco.

Ludzie wiedza, ze sa juz bezpieczni po wyladowaniu i takim klaskaniem chca podkreslic chyba, ze sie z tego ciesza. (?)

Ciekawa jestem, jak to wyglda ze strony pilotow- moze oni robia miedzy soba zaklady o klaskanie? o dlugosc klaskania?

Kilka lat temu tez lecielismy do LA i dookola nas byli sami Amerykanie- tez klaskali. Ja bylam wtedy wsciekla, bo mi malutkie dziecko obudzili przy tym ;)

Sly6- w teatrze tez sie placi za bilet, a potem klaszcze B) . Czasami nawet na stojaco! W samolocie na stojaco ciezko by bylo, bo pasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...