Skocz do zawartości

Ssn A Tax ,ktos Rozliczyl Mnie Na Mije Ssn Prosze O Porade


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze ,moze ktos wie cos na ten temat !! poszedlem sie rozliczyc z tax i okazalo sie ze juz ktos sie rozliczyl na moj ssn :(,kazala mi pani w agencji zadzwonic do IRS i wyjasnic,tam mo podano mase telefonow gdzie musze zadzwonic i powiedziec cala sprawe,to byloby ok ale powiedziala ze musze to zglosic na policji,a ja jestem nielegalnie ( NY) i tu sie teraz obawiam czy nie bede mial jakis problemow.!!

boje sie poprostu czy mnie nie zaczymaja !!

Prosze o pomoc kogos kto cos mi moze powiedziec na ten temat !! :(

Z gory dziekuje za kazda pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie musisz zgłaszać na policji oczywiście możesz, jeśli chcesz). Na stronie IRS masz dokladnie opisane co masz robić. Jest specjalna forma do wypełnienia i wysłania, wraz z kopiami dokumentów potwierdzającymi tożsamość. Najczęściej chodzi o pomyłkę, a nie kradzież tożsamości.

http://www.irs.gov/Help-&-Resources/Tools-&-FAQs/FAQs-for-Individuals/Frequently-Asked-Tax-Questions-&-Answers/IRS-Procedures/Reporting-Fraud/Reporting-Fraud

Skąd masz ten SSN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak cie ZACZYMAJA to na pewno bedziesz mial problemy!

Jezu, czy tylko mnie tak oczy bola jak na takie rzeczy patrze?!! Pewnie nastepny powie, ze to dlatego, ze pisze z telefonu!

Swoja droga, ja bym sytuacji nie bagatelizowala bo nigdy nie wiadomo jakie inne problemy moga sie pojawic w zwiazku z twoim SSN. A o kradziez tozsamosci tak latwo dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim należy sprawę wyjaśnić. Komu i co chcecie zgłaszać jeśli nastąpiła pomyłka? Omylkowo klinknąć w złą cyferkę jest b. łatwo, stąd rok w rok jest masa tego typu przypadków.

Naturalnie jesli sprawa jest śmierdząca to trzeba działać od razu.

Nie bardzo kumam co ma ten wątek do "zwiedzania" USA przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...