Skocz do zawartości

Odmowa Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego pytalam jaka masz karte, bo moja corka dwukrotnie starala sie o wize, jak mialam 2-letnia karte i wizy nie dostala. Na ostatnim spotkaniu, zapytala konsula dlaczego nie dostala i on jej odpowiedzial: " jeszcze nie teraz". Dlugo zastanawilam sie, dlaczego jej tak powiedzial. Wtedy przyszlo mi na mysl, ze dlatego, ze mam 2letnia karte, a nie 10 letnia. Bo tymczasowa karta nie daje gwarancji, ze zostaniesz stalym rezydentem, a w przyszlosci obywatelem.

To sa moje domysly tylko. Nie moge udowodnic tego, bo trzeci raz corka sie narazie nie stara.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega miala taka sama sytuacje jak ja najpierw wiza j1 work and travel potem karta 2 letnia. Jego mama byla bezrobotna od zawsze nigdy nie byla za granica zero angielskiego I dali jej wize bez problemu.

Mnie najbardziej w tej chwili zalezy zeby wiedziec co moge lub moja mama zrobic zeby miec wieksze szanse nastepnym razem no I jak dlugo czekac.

Dziekuje wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam maly update: Mama pojechala po wize do krakowa bardzo mily konsul zapytal do kogo jedzie na jak dlugo i czy syn jest legalnie w stanach. Zapytal tez czy ma jeszcze dzieci w polsce i pogratulowal wizy. Dodam ze minelo okolo roku odkad mama probowala po raz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...