Skocz do zawartości

Przesiadka W Paryżu - Charles De Gaulle


avenly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

leciałem 6 lat temu i miałem podobną sytuacje we frankfurcie na szczęście zafundowali mi hotel. Patrze na plany i w zasadzie trzeba gnać cały czas prosto i pare razy po schodach. Ważne, że w jedna strone tylko a później rok spokoju. Lot mam wrażenie, że jest skomunikowany i raczej nie będę jedynym 'biegnącym' wiec jest szansa, że w razie problemów samolot będzie wstrzymany na kilka minut? albo bedę puszczony przez bramki jakoś bez kolejki czy takie rzeczy po prostu nie przechodzą?

Dobrze jest oznaczone wszystko? od samego 2E są wskazówki na 2F? Licze, ze gate K bo z innych jest troche gorzej. Nie mam nawet jak sprawdzić bo nigdzie to nie jestnapisane chyba, że dopiero na karcie pokładowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam ciągle coś przebudowywali w ostatnich latach. Ja biegam w drugą mańkę, czyli 2F do 2E i to rano. Jak nie zdążysz, to Ci zapewnią coś, bo to z uwagi na opóźnienie. Tam to jest standard bo pas jest daleko od lotniska i potem jeszcze kołuje przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom terminale 2E i 2F nie są o rzut beretem pomimo liter blisko siebie.

Nie są - ale ostatnio zrobili by-pass pomiędzy nimi i przesiada się rewelacyjnie łatwo - nie trzeba wychodzić do głównego terminala i kolejki do security są krótsze - przesiadałem się w maju lecąc na tydzień do PL.

Niemniej jednak jak się spóźnisz to nie zaczekają. Szanse zdążyć masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlot DL29 jest o 16:10, w rzeczywistości wczoraj był o 16:05. Ten z Polski przyleciał o czasie. Zakładając 20 minut na kołowanie i wysiadkę, to bigwiśnia ma 40 min na przesiadkę. Bez łącznika zajmowało to 10-15 min biegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdazylem kilka razy (bez lacznika) majac 45 minut, natomiast raz nie zdazylem - polecieli beze mnie. Przy gate bylem ~5 minut przed planowanym czasie odloty - glownie z powodu pozniejszego odloty z WAW (grzebali sie z tym a pozniej jeszcze de-icing bo zima byla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...