Skocz do zawartości

Przesiadka W Paryżu - Charles De Gaulle


avenly

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Peter87 . Lotnisko bardzo źle oznakowane,praktycznie żadnych stanowisk z informacją . Musisz przemieścić się pomiędzy terminalami 2E i 2F co nie jest proste .Trochę trzeba przejść i później przejechać kolejką .Ja miałem 4 godziny na przesiadkę więc spoko ale w 1,5 h to nie jest łatwo zwłaszcza gdy lecisz pierwszy raz przez to lotnisko możesz trochę się zakręcić :) .Oczywiście w Paryżu dodatkowa kontrola ( łącznie ze zdejmowaniem butów) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze jedna kwestia :) Jeśli będę lecieć właśnie Air France na trasie Warszawa-Paryż-NY-Amsterdam-Warszawa to co gdy spóźni mi się np samolot z Wawy do Paryża czy z NY do Amsterdamu na tyle że nie będę w stanie zdążyć na następny ? Czy linie lotnicze muszą mi zagwarantować lot następnym samolotem, czy po prostu bilet przepada a ja zostaje na lotnisku bez niczego ? :D Bo jak patrzyłam na rezerwacje z esky to można tam wykupić jakieś ubezpieczenie że kiedy lot się spóźni to nie mamy się czym martwić, ale ja będę rezerwować bezpośrednio na stronie Air France, no i właśnie pojawia się pytanie co jak samolot się spóźni :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialam do Bostonu Air France z przesiadka w Paryzu. Mialam przerwe 4 godzinna,ale spokojnie w godzinke sie wyrobilam i czekalam na samolot do Stanow zanudzajac sie z kazdej strony. Odprawa w Paryzu przeszla bardzo szybko,bylam tam pierwszy raz ale spokojnie znalazlam wszystkie potrzebne mi miejsca. Dasz rade,a jesli sie boisz to wez bilet z 4 godzinnym czekaniem i jakies krzyzowki zeby sobie czas umilic podczas czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie chce zakladac nowego tematu wiec napisze tutaj. Lece 17 czerwca air france do paryza na CDG i dalej do atlanty liniami delta. Arrival time w paryzu mam 15.10 na terminalu 2E a wylot z 2F wiec wnioskuje, ze sa kolo siebie? Problem tylko w tym, ze na bilecie last check-in mam wpisane tez 15.10 wiec nie ma szans zeby zdazyc. Wpuszcza mnie? Sam wylot o 16.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...