Skocz do zawartości

Dokumenty Do Wysłania Do Kcc I Małe Pytanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Udało się... zostałem wylosowany w GC i bardzo zależy mi na tym, żeby jak najszybciej wysłać wszystkie potrzebne dokumenty do KCC. Z tego co słyszałem jest to ważne, gdyż zwiększa to prawdopodobieństwo odpowiedzi zwrotnej - czy to prawda, tego do końca nie jestem pewien, ale lepiej nie zostawiać tego na później. :) Pierwsze pytanie to - jakie dokładnie dokumenty trzeba wysłać do KCC, w jakiej formie? Czy są to jakieś formularze tego typu - http://www.state.gov/documents/organization/81807.pdf czy trzeba to wszystko pisać samemu w jakiś sposób? Jestem zielony w tej dalszej procedurze i prosiłbym Was o aktualne informacje w tej sprawie, gdyż nie wiem czy coś się ostatnio nie zmieniło. Drugim moim pytaniem jest - czy jeśli główny aplikant ma kredyty w banku to jest szansa, że dostanie zieloną kartę? Dziękuję bardzo za wszelkie odpowiedzi. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Udało się... zostałem wylosowany w GC i bardzo zależy mi na tym, żeby jak najszybciej wysłać wszystkie potrzebne dokumenty do KCC. Z tego co słyszałem jest to ważne, gdyż zwiększa to prawdopodobieństwo odpowiedzi zwrotnej - czy to prawda, tego do końca nie jestem pewien, ale lepiej nie zostawiać tego na później. :) Pierwsze pytanie to - jakie dokładnie dokumenty trzeba wysłać do KCC, w jakiej formie? Czy są to jakieś formularze tego typu - http://www.state.gov...ation/81807.pdf czy trzeba to wszystko pisać samemu w jakiś sposób? Jestem zielony w tej dalszej procedurze i prosiłbym Was o aktualne informacje w tej sprawie, gdyż nie wiem czy coś się ostatnio nie zmieniło. Drugim moim pytaniem jest - czy jeśli główny aplikant ma kredyty w banku to jest szansa, że dostanie zieloną kartę? Dziękuję bardzo za wszelkie odpowiedzi. :)

Pozdrawiam.

Co do formularzy, to musisz wypelnic dsp-122, i ds-230 cz I i cz II. Czesc I ds-230 podpisujesz w wyznaczonym miejscu, a czesc II podpisujesz pod przysiega w obecnosci konsula na interview.

Gratuluje wygranej :) powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do formularzy, to musisz wypelnic dsp-122, i ds-230 cz I i cz II. Czesc I ds-230 podpisujesz w wyznaczonym miejscu, a czesc II podpisujesz pod przysiega w obecnosci konsula na interview.

Gratuluje wygranej :) powodzenia.

Bardzo dziękuję za odpowiedź i gratulacje. :D Rozumiem też, że formularze mają być normalnie wydrukowane i wypełnione długopisem, potem wysłane w kopercie do KCC na ten adres podany tam przy weryfikacji na dvlottery.state.gov no i here we go, tak? :P

Edit:// No tak, a w tej kopercie coś oprócz tych formularzy ma być coś jeszcze? Zdjęcia czy cokolwiek innego oprócz tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź i gratulacje. :D Rozumiem też, że formularze mają być normalnie wydrukowane i wypełnione długopisem, potem wysłane w kopercie do KCC na ten adres podany tam przy weryfikacji na dvlottery.state.gov no i here we go, tak? :P

Nie ma za co dziekowac. zanim zaczniesz wypelniac formularze, proponuje przeczytac czesc tematu Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi tam jest duzo inforacji w przypadku jakichkolwiek watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz zwrotna ale w jakiej formie,jaka to ma byc?co masz na mysli piszac to

kolejna sprawa to zaczekaj moze co bedzie napisane na stronie,tam gdzie zostales wylosowany ,jakas jest podana strona www co nalezy zrobic>bo w dv 2013 byla strona i nalezalo postepowac wedle niej,np bylo o zdjeciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz zwrotna ale w jakiej formie,jaka to ma byc?co masz na mysli piszac to

kolejna sprawa to zaczekaj moze co bedzie napisane na stronie,tam gdzie zostales wylosowany ,jakas jest podana strona www co nalezy zrobic>bo w dv 2013 byla strona i nalezalo postepowac wedle niej,np bylo o zdjeciach.

Nie, nie. Mi chodzi o to, że szybkie wysłanie dokumentów zwiększa szansę na odpowiedź zwrotną z terminem rozmowy.

Tam przy weryfikacji gdzie jest napisane, że jestem wylosowany jest taka strona... http://www.travel.state.gov/visa/visa_4756.html

O to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...