Skocz do zawartości

Gdzie Lepiej


Damiann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od zawsze interesowałem się stanami i zamierzam wyjechać w przyszłości jak bóg pomoże moje pytanie jest proste każdy z was kto jest w stanach na pewno mieszkał w Polsce gdzie waszym zdaniem jest lepsze życie ? i jak możecie to napiszcie od razu czym się tam zajmujecie Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zależy co rozumiesz przez lepsze życie. Mieszkając jakiś czas w USA ja najbardziej tęskniłam za polskim jedzeniem (no i oczywiście rodziną). Nie tęskniłam za pogodą, sfrustrowanymi i zazdrosnymi Polakami, polską nudą i kiepskim zapleczem rozrywkowo-sportowym w naszym kraju. Jeśli interesują Cię względy ekonomiczne lepiej wybrać Europę. Może najpierw pojedź na długie wakacje, a najlepiej na Work & Travel i zobacz czy ci się podoba w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę polecieć na Work & Travel bo nie studiuje jestem w 2 klasie liceum i nie zamierzam studiować moi rodzice nie są bogaci pochodzę bardziej z biednej rodziny wiec na razie nawet o wizę się nie staram bo i tak bym nie dostał, a lepsze życie to jest z dala od naszego skorumpowanego rządu i od złodziei mieszkających wokół a pytałem czym się tam zajmujecie ponieważ jestem typem dążącego do celu robię wszystko żeby osiągnąć swój cel wiec nie mam jakiegoś ulubionego zajęcia lapie się każdej roboty nie marze o kokosach czy o sławie, odłożyłem parę tys ale to i tak nie wystarczy na wymarzone wakacje i chciał bym przyuczyć się takiej pracy co w stanach poszukują ludzi (aby nie na budowę) bo może w końcu zniosą wizy wiec jak możecie to cos doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zupelnie tak wjedziesz

wiesz jak jest z Kanada ?nie kazdy wleci tam bez problemow,to nie Unia ze wlatujesz jak chcesz

zamiast pokazywac zwiazki z Polska,po co lecisz do USA w Ambasadzie,takie cos bedziesz musial zrobic ale juz na granicy a tutaj moze byc juz roznie

a rozejrzec sie za czym?>wiesz jakie jest prawo,na co musisz uwazac,nie sadzisz ze kazdy tam bedzie uczynny,pomocny i Cie nie okantuje

poczytaj troche to np forum i zobaczysz ze mozesz duzooo chciec a jak zle popadniesz to zmarnujesz kase,czas i mozesz miec deportacje z USA.

a nadal beda wizy pracownicze ,na nauke ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...