Skocz do zawartości

Gdzie Lepiej


Damiann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wiem ale normalnie będę mógł tam polecieć i się rozejrzeć a tak to nie wiem jak tam jest normalnie i szybciej można znaleźć jakiegoś pracodawcę który by chciał cie przyjąć jak się tam jest a tak to ciężko

Nie znajdziesz żadnego pracodawcy z zerowym wykształceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "tak Ci się nie uda", czyli w taki sposób. Nie napisałem, że Ci się nie uda. To już inna historia. Z planami przedstawionymi przez Ciebie nie ma obecnie realnej drogi emigracji pomijając loterię i małżeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu nie zamierzam lecieć w tym miesiącu dopiero po szkole czyli będę miał średnie ale wole wcześniej się wszystkiego dowiedzieć niż później obudzić się z ręka w nocniku KaeR piszesz " Z planami przedstawionymi przez Ciebie nie ma obecnie realnej drogi emigracji pomijając loterię i małżeństwo." czyli żeby polecieć normalnie nie przez loterie czy małżeństwo to musze być po studiach i mieć nadzianych rodziców ? przepraszam ze może myślicie ze jestem nie miły czy cos ale szukam pomocy a na razie tylko sly6 normalnie doradził "poczytaj na forum " wic jak piszecie to opiszcie jak wy byście się za to zabrali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyjazd na stałe nie masz szans po szkole średniej - tylko przez loterię/małżeństwo.

Mógłbyś pojechać na studia - ale to nie jest wyjazd na stałe i kosztuje masę pieniędzy.

Do czasu jak Ty będziesz po studiach to dużo się może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wic jak piszecie to opiszcie jak wy byście się za to zabrali

Idź na studia w Polsce, sprawdzając co w stanach podpada pod kierunki strategiczne lub po studiach zdobądź doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli będziesz ekstremalnie dobry, możesz nawet dostać wizę bez pracodawcy. Szanse są baaaaaaaaardzo małe, ale nikt kto zna realia nie będzie Ci ściemniał i klepał po główce, że masz duże szanse, bo nie masz i jak sobie poczytasz forum to się przekonasz. Ludzi bez wykształcenia i unskilled jest od groma w USA. Po co by mieli importować ich jeszcze więcej?

Moooooooooże jakąś nadzieją dla Ciebie jest planowana wiza W, ale będziesz miał konkurencję z całego świata.

Skoro napisałeś, że nie masz kasy, nie mogę Ci doradzić studiów w USA, bo to około $100000 w przypadku ludzi z zagranicy, poza magistrem (mniej) i PhD (bardziej).

Czy tym razem moja odpowiedź spełnia Twoje wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu nie zamierzam lecieć w tym miesiącu dopiero po szkole czyli będę miał średnie ale wole wcześniej się wszystkiego dowiedzieć niż później obudzić się z ręka w nocniku

Ja to doskonale wiem - dlatego napisałem "zerowe wykształcenie". Szkoła średnia to zerowe wykształcenie na rynku pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj - przemyśl swoją przyszłość. Gdziekolwiek nie będziesz mieszkał, po liceum nigdy nie będziesz miał dobrych perspektyw. Pomyśl nad studiami zamiast z góry zakładać że nie będziesz studiował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...