Skocz do zawartości

Dv-2014 Jakie Cn Wylosowane W Polsce ?


Rekomendowane odpowiedzi

mój to 26***

To w takim razie ciekawe jaki miesiąc przypadnie na rozmowe w ambasadzie z moim cn

Skąd można zaczerpnąć takie dane?

O tutaj np. - http://forums.immigration.com/showthread.php?557245-Dv-2014-european-winers-here i tu http://forums.immigration.com/showthread.php?557108-DV-2014-Europe-Winner-High-Case-Number

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to dowiesz sie dopiero jak otrzymasz wiadomość na maila

ja poszperałem w necie i znalazłem z tego roku niektóre daty, takze z takim nr jak Ty masz to w tym roku mieli wizyte w ambasadzie kwiecień /maj, ale to wszystko zależy od CN jakie maja wylosowani w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem bo tez zrobiłam mały research i 26+++ z DV 2013 były zapisane na około maj/czerwiec tego roku.

Ja juz wysłałam DS 230 i DSP 122. Jeżeli papiery dojdą, to czy oni mnie o tym poinformują (i np. o ewentualnych nieścisłościach w formularzach)? Czy będę żyła w niepewności przez dłuuugie miesiące....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzież żyła w niepewności przez długie miesiące ale czas leci szybko. Mozesz wysłać maila albo zadzwonić do KCC ale tam ci powiedza tylko czy dostali papiery czy nie i oczywiście że je przetwarzają. Ja miałem numer 26xxx i właśnie wczoraj byłem na rozmowie ale wydaje mi sie że w DV 2014 te rozmowy mogą być nawet szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp.

Tak, ja zadzwonię tam może za jakiś miesiąc - lub dwa.

Ale mi si wydaje że jakieś inf może znaleźć się na stronie na którą logowaliśmy się aby sprawdzić czy wylosowano nas... tak przynajmniej gdzieś kiedyś na jakimś forum wyczytałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...