Skocz do zawartości

Dv-2014 Jakie Cn Wylosowane W Polsce ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mi rowniez sie udalo wylosowac. Problem tylko z cn -mam dosc wysoki tzn. 00039xxx

Bylem wczoraj u adwokata i powiedzial mi ze szanse sa znikome, ale zeby kompletowac dokumenty na wszelki wypadek. Teraz mamy maj a oni rozpatruja ~30xxx numer z europy- mam na mysli DV2013. Teoretycznie jest jeszcze 4.5 miesiaca do konca wrzesnia, ale musicie pamietac ze potrzebujemy zeby papiery przeszly przez system emigration. Adwokat twierdzi ze na ten proces potrzebujemy min. 1.5 miesiaca- trzeba byc dobrej mysli. Nie mam na to wplywu wiec nie bede sie tym przejmowal.

W kazdym razie zycze wszystkim powodzenia.

Ser.pzdr

aha najwazniejsze

Ja aktualnie przebywam na terenie US. Chce wam jeszcze powiedziec ze adwokat twierdzil ze jestem 1 z 10 osob ktore do niego dzwonily z legalnym pobytem tzn. kwalifikujacym sie do odbioru GC. Pozostale osoby sa nielegalnie w US, czyli na ta chwile GC odebrac nie moga. Napisalem na ta chwile poniewaz rzad US pracuje nad nowa ustawa emigracyjna ktora moze im zalegalizowac pobyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tryku wydaje mi się że osoby będące legalnie nie mają za bardzo potrzeby kontaktowania się z adwokatem :) A propo DV2014 to jest sporo teorii o tych case number i myślę że dopóki nie będzie biuletynu na DV2014 to nie ma sensu spekulować. Osobiście wole wierzyć w teorie że numery na EU mają luki i że uda się pójść na interwiev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zobaczy po forach czy tez po stronach jak bylo z numerami kiedys ,bo loteria nie jest od wczoraj ;)

np ktos majac numer 50 tys za rok moze sie zalapac a w tym roku dana osoba sie nie zalapie ;)

tryku33 jak poczytasz dobrze to forum to zobaczyc jak moze byc z amestia,jakie beda zasady ,jakie sa planowane zamiany jesli wejda w zycie .

To samo z numerami i nie jest tak ze loteria bedzie trwac do konca wrzesnia,trwa do konca puli wiz a wiec moze sie skonczyc juz np w lipcu ;) chyba wiesz o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marekire: mógłbyś w skrócie opisać jak przebiegła rozmowa z konsulem? PZDR

wszystkie opinie na temat co i jak z konsulem przebiegło jest w temacie http://forum.usa.info.pl/topic/20393-dv-2013-co-po-1-maja-2012pytaniaodpowiedzi/ sama dodałam cały jej przebieg nie dawno :)

odnośnie numerów moja szwagierka ma chyba najniższy bo 25 ** ale nic jeszcze nie wysłała :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adwokat twierdzil ze jestem 1 z 10 osob ktore do niego dzwonily z legalnym pobytem tzn. kwalifikujacym sie do odbioru GC.

Z tym, że - jak już kzielu powiedział - ten legalny pobyt musisz mieć nie tyle na dzień wysyłania papierów (nic nie szkodzi, żebyś wysyłał już teraz, zwłaszcza że jeszcze nie ponosisz żadnych kosztów), ale na dzień przyznania zielonej karty. Czyli jakiś rok, w zależności od tego, jakie CN ma Europa i jak to szybko będzie szło. Nie jestem pewna, ale dyskwalifikuje Cię nawet jeden dzień pobytu "out of status".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...