Skocz do zawartości

Dv-2014 Jakie Cn Wylosowane W Polsce ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak znajdę to napewno się dopytam, zresztą mi babka z biura wypełniała i też mówiła że jak im coś nie bedzie pasować w formularzach to mają to tego prawo aby taki wniosek nie przeszedł, z nimi nic nie wiadomo....

pytanie z innej beczki: pewnie juz gdzies się powtórzyło: czy mamy także dołączyć list gratulacyjny z wszystkimi formularzami czy wystarczy tylko karta z tym kodem cn?

Dzieki za odpowiedź...

A co może na przykład nie pasować? Jakie w ogóle zawody które mieliście zamiar wykonywać w USA wpisywaliście Ci którzy dostali wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym, że - jak już kzielu powiedział - ten legalny pobyt musisz mieć nie tyle na dzień wysyłania papierów (nic nie szkodzi, żebyś wysyłał już teraz, zwłaszcza że jeszcze nie ponosisz żadnych kosztów), ale na dzień przyznania zielonej karty. Czyli jakiś rok, w zależności od tego, jakie CN ma Europa i jak to szybko będzie szło. Nie jestem pewna, ale dyskwalifikuje Cię nawet jeden dzień pobytu "out of status".

Brednie..."out of status " jest calkiem rozne od "unlawfully present"...poczytaj ustawe. :)..jesli mial w I-94 D/S i byl out of status ale nie dostal wyroku od sedziego immigration lub z urzedu imigracyjnego..jego ban 3/10 lat nie dotyczy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Wyrwales wypowiedz z kontekstu. Gdzie tu jest mowa o jakimkolwiek banie.? Joannie chodzilo o ti, ze jesli chlopak jest w Stanach legalnie i chce zrobic adjustment of status (przejsc przez caly proces na miejscu) to niestety ale jeden dzien out of status go dyskwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiemy, na jakiej wizie jest osoba, której odpowiadałam, bo tego nie zdradziła.

Na wizach turystycznych nie ma czegoś takiego jak D/S.

Pobyt "out of status" nie jest przebaczany w przypadku AOS poprzez DV lottery.

Do znajomości ustawy się nie odniosę. Zwłaszcza, że nie tego dotyczył mój post, jak i pytanie, na ktore odpowiadałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja mam pytanie z zapasem, czy w Polsce trzeba tłumaczyć te wszystkie dokumenty, akt urodzienia dyplomy i zaswiadczenie o niekaralnosci? czy moga byc po polsku?

oraz jesli mam magistra, to musze miec ze sobą swiadectwo ukonczenia liceum czy wystarczy dyplom ze mam licencjat i mgr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...