Skocz do zawartości

Dv-2014 Jakie Cn Wylosowane W Polsce ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak znajdę to napewno się dopytam, zresztą mi babka z biura wypełniała i też mówiła że jak im coś nie bedzie pasować w formularzach to mają to tego prawo aby taki wniosek nie przeszedł, z nimi nic nie wiadomo....

pytanie z innej beczki: pewnie juz gdzies się powtórzyło: czy mamy także dołączyć list gratulacyjny z wszystkimi formularzami czy wystarczy tylko karta z tym kodem cn?

Dzieki za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mam numer 47XXX, ciekawe jakie mam szanse ? Mam pytanie - nie wiem czy to ten dział czy nie (przeczytałam prawie cały wątek co po 1 maja 2012 czyli o wizach imigracyjnych na rok 2013 i mam dwa pytania, może ktoś ma podobny przypadek lub zna odpowiedź:

- mam chłopaka - jest On za granicą na chwilę obecną w Europie - rozumiem, że najpierw mogę wysłać dokumenty a potem np wziąść ślub i wziąść go na rozmowę? ( oczywiście z odpowiednimi dokumentami na Jego osobę)

- pytanie drugie - chłopak nie ma wykształcenia średniego, pracował i pracuje za granicą jako "budowlany" legalnie - czy jego zawód/wykształcenie ma znaczący wpływ na otrzymanie wizy gdy nie jest głównym aplikantem (jak będzie moim mężem i idzie na doczepkę?)

Pytam - bo może nie każdy czytał wątek z poprzedniego roku a tam byl przypadek, że ktoś miał brak wykształcenia i miał zawód (ale nie z Job Zone 4, 5) i będąc zaproszonym na rozmowe dostał ODMOWĘ ( był chyba kucharzem)

Będę wdzięczna za informacje.

S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalas forum,tematy ale nie zbyt uwaznie jak widze ;) co do wyksztalcenia,zawodu

To glowny aplikant ma spelnic wymagania co do wyksztalcenia ,zawodu jak trzeba a inny juz nie ;)

Dobrze przeczytalas o slubie i dokumentach .

bo ten chlopak byl glownym aplikantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oznacza to iż jeśli ja mam Master Degree a przyszły mąż by nie spełniał wymagań wykształcenie/zawód do nasze małżeństwo się kwalifikuje ?

Nie będę się tłumaczyć ... dość późno wracam do domu codziennie i zwykle każdego dnia coś czytam, mogłam czegoś po prostu nie doczytać :) a staram się czytać dość uważnie. Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...