Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia wszystkim w najbliższych rozmowach. Mało się odzywam, aczkolwiek wszystko staram się czytać. Mam numer 47*** zatem poczekam może nawet do końca lata 2014. No ale nie spieszy mi się. Ktoś wyżej wspominał New Britain. Tak się składa, że znam te okolice i chętnie przyłącze się do spotkania na polance :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć. Mój numer to: 21*** Myślicie, że załapię się na rozmowę przed wakacjami?

Chciałbym jeszcze zapytać, gdzie można uzyskać informacje odnośnie wszystkich tych dokumentów, które trzeba pokazać na rozmowie.

Z tego co czytam na forum, to są też jakieś badania wenerologiczne?! Gdzie je się wykonuje i na co one sa dokładnie?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta przyznana. W moim przypadku była to tylko formalność, żadnych dodatkowych dokumentów nie potrzebowałem. Podszedłem do okienka na rozmowę z panią konsul, złożyłem przysięgę, złożyłem bodajże dwa podpisy i usłyszałem Gratuluje, zielona karta została przyznana. Później kilka podstawowych pytań i tyle. Stresu było co nie miara, a okazało się, że to bardzo luźna rozmowa z bardzo miłą panią konsul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mój numer to: 21*** Myślicie, że załapię się na rozmowę przed wakacjami?

Chciałbym jeszcze zapytać, gdzie można uzyskać informacje odnośnie wszystkich tych dokumentów, które trzeba pokazać na rozmowie.

Z tego co czytam na forum, to są też jakieś badania wenerologiczne?! Gdzie je się wykonuje i na co one sa dokładnie?

Dzięki.

Pewno się załapiesz!

A czy ty w ogóle czytałeś instrukcje, które są na http://travel.state.gov/?

A zaglądałeś na stronę ambasady?

Nie?

No to do roboty! :)

i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...