Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to, że jeżeli pilkarzyk9 wysłał wraz ze swoim DSP-122, DS-230 Part I and II również DS-230, Part I and II dla żony, to na powiadomieniu będzie również nazwisko żony

http://www.travel.state.gov/visa/visa_4759.html

Czyli z tego mam rozumieć iż rodzina trzy osobowa ma wysłać do KCC:

1. Głowny wnioskodawca DSP-122 i DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć

2. Współmałżonek DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć

3. Dziecko DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć

???

Wydawało mi się że tylko główny wnioskodawca wysyła DSP-122 i DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć wszystkich członków rodziny.

Czy głowny wnioskodawca wypełnia za członków rodziny DS-230 Part I and II i kto się na nich podpisuje ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli z tego mam rozumieć iż rodzina trzy osobowa ma wysłać do KCC:

1. Głowny wnioskodawca DSP-122 i DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć

2. Współmałżonek DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć

3. Dziecko DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć

???

Wydawało mi się że tylko główny wnioskodawca wysyła DSP-122 i DS-230 Part I and II + 2 komplety zdjęć wszystkich członków rodziny.

Czy głowny wnioskodawca wypełnia za członków rodziny DS-230 Part I and II i kto się na nich podpisuje ?

Pzdr.

Tak, zgadza się!

zdjęcia - 1 komplet (2 zdjęcia)

Główny wnioskodawca nie wypełnia formularzy za nikogo, członkowie sami wypełniają i się podpisują

Wejdź na podany przez mnie link: http://www.travel.st.../visa_4759.html

"Application for Immigrant Visa and Alien Registration, Form DS-230, Part I and II: The principal applicant and all family members applying for a diversity visa must submit both Part I and II. "

Za dziecko podpisuje rodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się!

zdjęcia - 1 komplet (2 zdjęcia)

Główny wnioskodawca nie wypełnia formularzy za nikogo, członkowie sami wypełniają i się podpisują

Wejdź na podany przez mnie link: http://www.travel.st.../visa_4759.html

"Application for Immigrant Visa and Alien Registration, Form DS-230, Part I and II: The principal applicant and all family members applying for a diversity visa must submit both Part I and II. "

Za dziecko podpisuje rodzic.

Tak, tak 1 komplet (2 zdjęcia) na każde DS-230 Part I and II

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, Jeśli biuletyn zachowa obecną średnią prędkość 3300 na miesiąc to CN do 16500 na ten miesiąc.

Generalnie powinien nastąpić jakiś duży skok gdzieś, do ~ 20000 jeśli chcą realizować prognozę w okolicy CN 50k.

Nie wiem czy to nastąpi teraz czy w ogóle nastąpi, bo biuletyn spadł do realizacji mniej niż 40K CN’ów a to bardzo mało jak na tak wysokie CN’y w Europie.

Opytmalna prędkość CN w DV to 3500 na miesiąc, czyli może CN 17500 na ten miesiąc a może wielki skok. Sam nie wiem. Jakie są wasze opinie ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...