Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nastawiaj się na nie, to będziesz mile rozczarowany

Dobre nastawienie, ale wiesz że jest bardzo trudne bo i tak się o tym mysli.

Sam mam wysoki numer bo 41xxx. Liczę że załapie się na ostatni dzwonek we wrześniu.

Jeżeli liczby będą szły tak jak teraz po 3500-4000. Powinno dojść do numerów 37-38k.

Mam nadzieję, że będziemy jeszcze świadkami dużego skoku numerów, co powinno pomóc. ( wcześniej bywały takie )

Pamiętajmy w tamtym roku nie rozdali wszystkich wiz, w tym szykują się na to by tak było. Dlatego wylosowali dużo więcej osób.

Pozostaje nam czekać kwietniowy i majowy bulletin będzie decydujący według mnie :-).

Ostatni skok numerów w cale nie jest zły, ale też nie jest dobry - napewno lepszy od pozostałych.

Dobrym znakiem jest to że Afryka zwalnia - ( co też tam muszą ludzie przeżywać...? a numery ich sięgają po 70-80k i więcej)

również tam jest większy wskaźnik odmów.

Europa jak narazie idzie najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla AF widziałem kilka ponad 100k a największy 116k.

Witam

Po tym co przeczytałem w tym wątku z moim numerem CN 479xx, raczej nie mam szans na dalszy etap? :(

Czy wiecie może, czy mimo wszystko zapraszają wszystkie numery wylosowane w pierwszym etpie, czy w ogóle już się nie nastawiać na rozmowę np. we wrześniu 2014?

Z góry dziękuję za odpowiedz.

47900 to jest 87% maksymalnego numeru dla EU. Można więc powiedzieć że jesteś około 122k wylosowanym. (140000 wylosowanych w loterii * 0,87)

W DV2013 było wylosowanych 115k (łącznie z dolosowaniem) a rozdali 47k wiz (łącznie z AOS). Wychodzi na to, że 50k wiz zapełniło by około 122k wylosowanych :)

Matematyka matematyką.. W tej loterii inne regiony idą słabo więc jest szansa że więcej zgarnie EU. Myślę że jest realna szansa na powodzenie z Twoim numerem. Zapowiada się ciekawa końcówka loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...