Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

miqhs - co innego faktycznie przekładać ze względu np na szkołę dziecka (tak jak to było w przypadku karolamo) a co innego ze względu na tak prozaiczny powód jak spędzenie urodzin w Polsce (no bo nie powiesz mi, że wyjazd np 3 lipca, co w Twoim przypadku wcale nie jest "na ostatnią chwilę" , w jakikolwiek sposób zaburzy edukację szkolną Twojego dziecka... ) Ja po prostu tego nie rozumiem - w dodatku jestem osobą, która wierzy w to, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić ;) Ale powodzenia w przełożeniu rozmowy... W sumie to chciałabym mieć takie dylematy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

miqsh wiele razy na tym forum bylo podawne,od 2lat ze mozna przesuwac rozmowy

tak samo bylo w latach 2006 jak i wczesniej pisalem ,pisza osob tutaj :)

ze mozna takie cos zrobic,nalezy liczyc sie z tym ze moze wiz zabraknac i tyle w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie schodzić z tematu, o planach i wrażeniach z USA proszę pisać gdzie indziej.
Na pewno teraz to nikigo nie interesuje. Proszę wypowiadajmy się o rozmowach w ambasadzie i przygoowaniach do rozmowy.

15 grudnia (oficjalnie) mają ukazać się numery na luty, myślę że wcześniej ja lub Paradox podamy numery na forum.
Na dniach...., wszyscy czekamy :-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałaś co moderator grzes powiedział? Ten wątek służy jedynie do raportowania jakie są CN, bo to taka wiedza tajemna...

Z pewnością do samego CN... stary poczytaj sobie 23 strony wstecz, ale każdą stronę po kolei.

chodziło mi zupełnie o co innego, czyt ze zrozumieniem się kłania...

Jeżeli tak bardzo Ci zależy na ocenianiu postów to nie rób tego w ten sposób.

szanując wypowiedz Serafiny zakończmy ten wątek (dogryzania sobie nawzajem) kontynuujmy to co było wcześniej.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...