Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie wchodziłem. A po co, wchodzić, skoro jest to fenomenalne forum i przesympatyczni ludzie, którzy służą poradą :)

Napisałeś powyżej:

Witam,

Prosze o pomoc - gdzie mogę znaleźć informacje odnosnie wymaganych badan lekarskich?

no więc, podałem ci adres pod którym masz wszystko.

No to jestem przesympatyczny! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A teraz na poważnie!

Ze szczepieniami sprawa wygląda tak:

jeżeli nie masz książeczki szczepień z lat dziecięcych, to lekarz powie ci, które szczepienia są wymagane i takie będziesz musiał przyjąć.

Cała procedura u lekarza nie jest zbyt skomplikowana.

Ja nie miałem książeczki i musiałem tylko przyjąć na Odrę, a moja żona dodatkowo tężec. Ja nie musiałem tężca bo przy innej okazji go robiłem. I w sumie to tyle. Lekarz może ci proponować jeszcze inne, ale nie są one wymagane do wizy.

A tu masz link do ciekawego wątku na forum: http://forum.usa.info.pl/topic/21872-badania-warszawa/?p=171751

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 godzin , w jeden dzień badanie na drugi dzień wizyta u lekarza , my Kraków.


Gratulacje :) mam pytanie dot.próby tuberkulinowej na gruźlicę Twojego synka. Po jakim czasie miał odczyt wyniku?48 czy 72 godz. dzięki i pozdrawiam

48 godzin , w jeden dzień badanie na drugi dzień wizyta u lekarza , my Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz na poważnie!

Ze szczepieniami sprawa wygląda tak:

jeżeli nie masz książeczki szczepień z lat dziecięcych, to lekarz powie ci, które szczepienia są wymagane i takie będziesz musiał przyjąć.

Cała procedura u lekarza nie jest zbyt skomplikowana.

Ja nie miałem książeczki i musiałem tylko przyjąć na Odrę, a moja żona dodatkowo tężec. Ja nie musiałem tężca bo przy innej okazji go robiłem. I w sumie to tyle. Lekarz może ci proponować jeszcze inne, ale nie są one wymagane do wizy.

A tu masz link do ciekawego wątku na forum: http://forum.usa.info.pl/topic/21872-badania-warszawa/?p=171751

Wielkie dzięki za cenne informacje! To forum jest świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wysyłałeś dokumenty dla niej też, to zaproszenie na ambasady będzie również dla niej.

"Jakie dokumenty dla niej też" ? Chyba jeśli podałeś ją w swoich dokumentach DS-230 jako współmałżonke które wysłałeś razem z DSP-122 albo później aktualizowałeś !

Wtedy zabierasz ją ze sobą wraz z wynikami badań oraz zaświadczeniu o niekaralności. Aaaa i odpis pełny aktu małżeństwa plus dwa zdjęcia. Zaproszenie jest dla wnioskodacy oczywiście wraz z rodziną (domyślnie). O jakich dokumentach dla wpółmałżonki mówisz dla programu DV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...