Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co jeśli właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży ? Proszę o szybką informacje dzięki

No tylko się cieszyć!

Jak pojedziecie i dziecko urodzi się w US to będzie miało obywatelstwo. :)

Gratulacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie co jeśli właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży ? Proszę o szybką informacje dzięki

Nic. Dopoki sie dziecko nie urodzi to nie ma problemu z punktu widzenia emigracji. Przemyslal bym tylko kwestie gdzie chcecie rodzic - kosztow z tym zwiazanych po stronie US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monka gratulacje :) wczoraj z żobą byłem na badaniach, lekarka pytała ją o datę ostatniej miesiączki, poczytaj też czy w ciąży możesz mieć robiony RTG i z czym to się wiąże, lekarzem nie jestem więc nie chcę siać zamętu, ale chyba odradza się robienia RTG w trakcie ciąży jeżeli to nie jest konieczne.

btw. ja tez z żoną mamy rozmowę 31 marca, więc do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zdjecia ze strony ambasady

"Kobiety w ciąży, od których obecnie wymagane jest wykonanie prześwietlenia klatki piersiowej, mogą
zdecydować się odłożyć je do czasu rozwiązania. Ciężarne kobiety muszą wyrazić pisemną zgodę na
wykonanie zdjęcia rentgenowskiego. Dla kobiet w ciąży, którym robione będzie prześwietlenie klatki
piersiowej, zastosowana zostanie osłona na okolice brzucha i miednicy w postaci fartucha z
dwuwarstwową powłoką ołowiową. Szczepienia ciężarnych kobiet wykonywane są na ich życzenie i zgodnie
z rekomendacją lekarza. Tzw. „żywe szczepionki” nie są im podawane. "
Ja osobiście nie zgodziłabym sie na prześwietlenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co jeśli właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży ? Proszę o szybką informacje dzięki

To zalezy. Nie powiedzialas, czy chcesz ciaze doniesc, czy nie. Jezeli nie, to zarowno w wiekszosci cywilizowanych krajow Europy, jak i w USA, ciaze mozesz legalnie i komfortowo przerwac. Jezeli tak, to dopoki nie urodzisz, nie ma to znaczenia z punktu widzenia emigracji. Jezeli urodzisz w USA, dziecko bedzie mialo automatycznie obywatelstwo USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy. Nie powiedzialas, czy chcesz ciaze doniesc, czy nie. Jezeli nie, to zarowno w wiekszosci cywilizowanych krajow Europy, jak i w USA, ciaze mozesz legalnie i komfortowo przerwac. Jezeli tak, to dopoki nie urodzisz, nie ma to znaczenia z punktu widzenia emigracji. Jezeli urodzisz w USA, dziecko bedzie mialo automatycznie obywatelstwo USA.

Aż mnie zatkało. W życiu bym nie wpadł na pomysł żeby coś takiego napisać. Dziewczyna pewnie zadowolona, że jej się rodzina powiększy, a tu pyk... aborcja. Great idea. Albo świat się wywraca do góry nogami i ludziom się w głowach ........., albo ja jestem ze średniowiecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...