Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ID z TNT to ten wydruk z kodem/kodami kreskowymi i numerem/numerami ID (jeden kod kreskowy+ jeden numer na jedną osobę).

Co do tego, że w niektórych przypadkach decyzje zapadają jeszcze przed rozmową z konsulem, też jestem tego samego zdania. Po wstępnym sprawdzeniu dokumentów głównego aplikanta (mojej żony) otrzymaliśmy wydruk w języku polskim z zamieszczonymi na nim numerami naszych zielonych kart, oczym zostaliśmy poinformowani przez pracownika ambasady sprawdzającego dokumenty.

Leci ktoś z Was do NYC w lipcu lub sierpniu 2014? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a propos TNT

Jest tam coś takiego: UID i obok kod kreskowy

Typ wizy: DV1

Też tak macie?

dokładnie tak

Jest jeszcze pole nad ktorym sie zastanawiam czy jest dobrze:

Cel podroży: POLAND NVC Scheduled Appoitment

Dla Dependents jest tylko Imie i Nazwisko, Nr paszportu oraz UID z kodem kreskowym

Leci ktoś z Was do NYC w lipcu lub sierpniu 2014? :)

jak wszystko pójdzie dobrze to my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja żona jako wylosowany aplikant to DV-1, Ty jako jej mąż to DV-2. Też mam DV-2 :) Jeśli jesteś podpięty pod żonę to będziesz ujęty na potwierdzeniu w wersji pdf, tzn. pod imieniem i nazwiskiem, numerem paszportu, kodem kreskowym i numerem UID żony powinno być Twoje imię i nazwisko, numer Twojego paszportu, kod kreskowy i Twój numer UID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, razem z córką byliśmy podpięci pod rejestrację mojej żony. Jeżeli jesteście razem na jednym dokumencie to wszystko jest ok, trochę już nie pamiętam tych szczegółów rejestracji, jakie tam dokładnie były okna do wypełnienia. Żona-aplikant ma mieć visa class DV-1, a Ty DV-2 na wygenerowanym do wydruku potwierdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też coś z tym aktem urodzenia?!

niby nie tak drogo ale zastanawiałam się za co płacę 30zł za jakiś dziadowski wydruk...

w bazie traktatowej MSZ jakiś lipny ten link

A! Zapomniałam dodać, że już wszyscy mamy wizy, odebraliśmy paszporty z TNT. Poszło gładko chociaż zapomniałam dwóch dokumentów :) Nie ma się co stresować :)

Tak przepraszam, nie sprawdzilem linki do MSZ, kiedys byl aktywny.

ale mozna sprawdzic w ISAP, link ponizej.

http://isap.sejm.gov.pl/VolumeServlet?type=wdu&rok=2009&numer=046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak

Jest jeszcze pole nad ktorym sie zastanawiam czy jest dobrze:

Cel podroży: POLAND NVC Scheduled Appoitment

Dla Dependents jest tylko Imie i Nazwisko, Nr paszportu oraz UID z kodem kreskowym

jak wszystko pójdzie dobrze to my ;)

My na 100% w lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...