Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dobze rozumiesz. Nie trzeba informować o wyjeździe do Polski, bo to nie jest zmiana adresu tylko wyjazd zagraniczny.

Natomiast jeżeli zmieniasz swój adres zamieszkania (rezydencji) w USA to musisz USCiS poinformować wypełniając formularz na powyższej stronie.

Dziękuję ! Bardzo mi pomogliście, jak już dostałam tą kartę nie chciałabym jej stracić :) Mam jeszcze pytanie dotyczące SSN. Wcześniej byłam w USA rok jak au pair i wtedy właśnie wyrobiłam sobie ten SSN gdzieś na forum ktoś wspomniał, że powinnam go zmienić bo to SSN na J1. Czy to prawda?

Tak, ID z TNT to ten wydruk z kodem/kodami kreskowymi i numerem/numerami ID (jeden kod kreskowy+ jeden numer na jedną osobę).

Co do tego, że w niektórych przypadkach decyzje zapadają jeszcze przed rozmową z konsulem, też jestem tego samego zdania. Po wstępnym sprawdzeniu dokumentów głównego aplikanta (mojej żony) otrzymaliśmy wydruk w języku polskim z zamieszczonymi na nim numerami naszych zielonych kart, oczym zostaliśmy poinformowani przez pracownika ambasady sprawdzającego dokumenty.

Leci ktoś z Was do NYC w lipcu lub sierpniu 2014? :)

Ja lecę, ale czekam na tanie bilety znaleźliście coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuję ! Bardzo mi pomogliście, jak już dostałam tą kartę nie chciałabym jej stracić :) Mam jeszcze pytanie dotyczące SSN. Wcześniej byłam w USA rok jak au pair i wtedy właśnie wyrobiłam sobie ten SSN gdzieś na forum ktoś wspomniał, że powinnam go zmienić bo to SSN na J1. Czy to prawda?

Numer SSN jest jeden na całe życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...