Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a jak sie wizy skoncza wczesniej>?

to tez nalezy brac pod uwage ,bo w zasadach loterii jest podane,ze rozmowy sa do konca wrzesnia lub tez skonczenia wiz.

Dokładnie. Może tak być i jest to prawdopodobne, że po raz pierwszy się to stanie właśnie w tej loterii (DV2014).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikowałbym jeszcze, ale skok faktycznie poniżej oczekiwań. Będzie się działo!

Zastanawiam się dlaczego od kilku dni jest cisza na forum.Dlatego,że poszło mało numerów i reszta oczekujących już zrezygnowała.Miejmy cichą nadzieję,że w lipcu dojdzie do 40.Czyżby lista została zamknięta,bo nie można wejść w celu sprawdzenia statusu.

Cisza jest bo kazdy "umiera" ze śmiechu.. po powyższym filmiku.

Trzeba z dystansem podchodzić do biuletynu, numerów, daty spotkan, badan......

Jestesmy tu i teraz, zyjemy tu i teraz, a jak przyjdzie czas to bedziemy sie martwic i PAnikować :), teraz jest zabawa i bedzie sie działo....i czekamy cerpliwie kazdy na swoja kolej.

Ja mam nr 50XXX niedawno sie odezwał ktos na forum z nr 51XXX - pozdrawiam Cię gorąco !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Obserwuję forum codziennie bo wiele przydatnych informacji uzyskuję, które jeśli nadejdzie nasz czas (jeśli takowy nadejdzie) na pewno przydadzą się.

Mamy daleki numer 50XXX, ale jak widać nie najdalszy. Mąż wygrał ale mimo to braliśmy udział w loterii DV2015, bo numer naprawdę daleki i ja wiem czy jest jakaś szansa na rozmowę?? Jednak ciągle się łudzimy że wszystkich zaproszą. Powodzenia wszystkim życzymy i piszcie jak najwięcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...