Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

A jak wygląda kwestia obecnośc dzieci do lat 14 na rozmowie z konsulem? Bo według instrukcji na stronie ambasady być nie muszą. Ale rozumiem że ich badania i tak trzeba przedstawić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wystarczy przeczytać warunki udziału w loterii i tam wyraźnie pisze, iż osoba, która w momencie składania wniosku nie podała wszystkich dzieci do lat 21 oraz współmałżonka jest skazana na odmowę. Jest to bardzo przykre ale najwyraźniej uznawane jest to za zatajenie. Pozdrawiam

Nie jest uznawane za zatajenie. Jest uznawane za problematyczne, jeśli dane zostały podane w formularzu innego członka rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. 48000 to jest suma wszystkich procesowanych wniosków (w tym wydanych i odrzuconych).

Przyznano już około 23k wiz.

To przy takich danych jest bardzo duża szansa na current juz niebawem.

Połowa z procesowanych wniosków otrzymuje wizę. Wydaje mi sie to nie dużo.

Zakładałam, że wszyscy którzy składają wnioski spełniają kryteria i otrzymają wizy. Ostatnie wpisy na forum też pokazują przypadki, że tak nie jest. Zmieniam więc swoje myślenie.

Czuję, ze dużo rzeczy może nas tu jeszcze zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak jak piszecie to sama rozmowa nie zawsze jest tylko formalnością.
Osobiście uważam, że osoby które mają u kogo się zatrzymać i idą same na rozmowę ( nie mają rodziny ) - jeżeli w dokumentacji jest ok, to chyba nie powinno być problemu.

Nie wiem może tylko badania lekarskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...