Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy zostal wylosowany w dv2015. jednak biedaczyna podczas wypelniania wniosku rejestracyjnego zrobil literowke w nazwisku, pozostale dane sie zgadzaja. Czy ma jakiekolwiek szanse na kontynuowanie procedury i otrzymanie PRC?

Wszystkim wylosowanym w dzisiajszym losowaniu gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Update.

Przedstawiam statystykę zaproszeń w DV2013 dla wylosowanych 2038 osób:

Październik – 35

Listopad - 56

Grudzień - 73

Styczeń - 87

Luty - 118

Marzec - 111

Kwiecień - 233

Maj - 147

Czerwiec - 86

Lipiec - 51

Sierpień - 31

Wrzesień - 32

Razem - 1060 zaproszeń w DV 2013 dla Polaków.

Statystyka zaproszeń w DV2014 dla wylosowanych 1552 osób:

Październik - 28

Listopad - 17

Grudzień - 63

Styczeń - 62

Luty - 87

Marzec - 88

Kwiecień - 97

Maj - 110

W maju można zauważyć bardzo duże zagęszczenie numerów w okolicy 28-30K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłam się na wizytę u dr Gajera

Koszt szczepienia - Odra, różyczka, świnka - 105, tężec, błonica - 32 oraz ospa - 250

Mam kartę szczepień i już miałam na odrę, świnkę i różyczkę i też na tężec i błonicę. Czy pomimo tego dr poda mi te szczepionki? Jak było u was?

a może lepiej do Sanepidu sie udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miqhs

Pan doktor zawsze pyta czy przechodziłaś dane choroby i na tej podstawie decyduje. Ja nie miałam żadnej książeczki szczepień, oprócz synka. Za nas troje zapłaciłam 1100PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serafina, każdy powinien odnawiać szczepienie na błonicę i tężec co 10 lat. To jest wymagane przy badaniach. To szczepienie można sobie zrobić na NFZ. My tak zrobiliśmy i płaciliśmy tylko za szczepionkę, niecałe 30 zł za osobę. Nie wiem, ile taka szczepionka kosztuje u dr Gajera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja dzisiaj przetrząsnęłam CAŁE MIESZKANIE wliczając w to albumy ze zdjęciami w poszukiwaniu swojej lub męża karty szczepień...nie znalazłam... tylko w starej książeczce mam wpisane jakieś szczepienie nic więcej... córki szczepienia wszystkie mam w książeczce. Jeśli chorowałam na świnkę, odrę, ospę i różyczkę ale nie mam tego udokumentowanego to będę musiała mieć szczepienia czy uwierzy mi na słowo? i czy córka będzie musiała mieć szczepienie na ospę jeśli jest uczulona na jajko a szczepionki są robione na podłożu z białka jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...