Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mi się wydaje że to raczej jest ten pierwszy, z inf. że zostało się wylosowanym i z case number. Ale może warto zabrać na rozmowę te dwa list?

Czy braliście 2 zdjęcia do lekarza? Czy musiały one mieć parametry podane na str ambasady?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Do lekarza jest potrzebne tylko jedno zdjęcie.

Witam

mam pytanie dotyczace rejestracji w USCIS : podczas uzupełniania danych trzeba podac dwa numery A-Number i DOS Case ID, mam rozumieć że ten pierwszy to jest Registration Numer który w wizie znajduje się pod Case Number?

A-number to nr zielonej karty. Wpisujesz literę A (duże A) i dalej 9 cyfr numeru zielonej karty. Jeżeli numer zielonej karty posiada 8 cyfr to po literze A wpisujesz 0 (zero) i dalej jednym ciągiem ośmiocyfrowy numer zielonej karty, np A088899333

DOS Case ID to inaczej Case Number, ale nie w takiej postaci jak w paszporcie (2014EU0001100001 dla dv-1, 2014EU0001100002 dla dv-2, 2014EU0001100003 dla dv-3), tylko jak na potwierdzeniu z informacją o wylosowaniu, np. 2014EU00011000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój nr to ponad 34tys, czy mógłby mi ktoś powiedzieć , ile wcześniej otrzymuje się informacje na maila o spotkaniu u konsula

Do 32950 są rozmowy na maj 2014. Szykowałbym się na czerwiec 2014 na rozmowę, zaloguj się na entrant status po 16 maja, powinno już być wtedy widoczne zaproszenie.

https://www.dvlottery.state.gov/esc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...