Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

problem polega na tym ze ja na żadnym potwierdzeniu nie mam takiego numeru który zaczynałby się na WRW, ewentualnie mam dwa numery czy Confirmation Number gdzie jest 2014EU00026XXX, lub inny bez tych liter EU ale numeru teraz nie pamietam. Pytanie czy tu chodzi o ktorys z tych numerow?


dobra już rozkminiłem o co chodzi i jest :) ale i tak dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

Moja narzeczona została wylosowana w dv2015 i nie wiem jak to teraz rozegrać.

Nie wiem czy po uzupełnieniu elektronicznego wniosku będzie mogła wnieść korekty dotyczące zmiany nazwiska i dopisania mnie do niego abyśmy razem mogli udać się na rozmowę do ambasady.

Druga sprawa jest taka czy jeśli wpiszemy już w tym wniosku adres na który ma być dostarczona karta to będzie to miało jakiś wpływ na zaproszenie na rozmowę?

Nasz numer to 9XXX

Pozdrawiam!

Hej

Miałem taka samą sytuacje jak Ty tylko, że w DV2014. Gdy dowiedziałem się, że zostałem wylosowany wzięliśmy szybko ślub i wysyłałem formularze do Kentacky wpisując w nich swoją żonę. Mieliśmy rozmowę w marcu a w lipcu lecimy już do NY :)

A tak w ogóle super numerek, pewnie październik listopad rozmowa z konsulem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja również dostałam dzisiaj maila od KCC aby ESC swój status i sprawdzic wyniki na nowo,iż mogą byc błedne.

Weszłam na strone www,dvlottery,gov,state..... (help) ale nie umię ESC mojego statusu pomóżcie prosze.Nie jestem dobra w komputerach i gubie się w tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja również dostałam dzisiaj maila od KCC aby ESC swój status i sprawdzic wyniki na nowo,iż mogą byc błedne.

Weszłam na strone www,dvlottery,gov,state..... (help) ale nie umię ESC mojego statusu pomóżcie prosze.Nie jestem dobra w komputerach i gubie się w tym :P

1. Wchodzisz na http://www.dvlottery.state.gov/ESC/

2. Klikasz na "Continue"

3. Wpisujesz w pierwszej rubryce swój Confirmation Number

4. Wpisujesz w drugiej rubryce swoje nazwisko

5. Wpisujesz w trzeciej rubryce rok swoich narodzin

6. W czwartej rubryce przepisujesz to co jest na obrazku

7. Naciskasz "Submit"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja również dostałam dzisiaj maila od KCC aby ESC swój status i sprawdzic wyniki na nowo,iż mogą byc błedne.

Weszłam na strone www,dvlottery,gov,state..... (help) ale nie umię ESC mojego statusu pomóżcie prosze.Nie jestem dobra w komputerach i gubie się w tym :P

To jak sprawdzilas wczesniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...