Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam nr coś 36xxx piszą że mają dojś do tych numerów w lipcu mam pytanie jaką drogą powiadamiają o spotkaniu w konsulacie coś czytałem wcześniej że emailem jeśli tak to czy ktiś mógłby napisać adres tego mejla żeby nie przegapił go z góry dzięki pozdrawiam

maila dostaniesz od KCC

Przyślą Tobie go na mail który podałeś w swojej aplikacji

Ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać (do KCC lub ambasady i wyjaśnić sprawę) Poza tym sprawdzaj swój status na tej stronie int, na której po zalogowaniu dowiedziałeś się że zostałeś wylosowany

Mój optymizm jest niestety, subiektywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja mam nr coś 36xxx piszą że mają dojś do tych numerów w lipcu mam pytanie jaką drogą powiadamiają o spotkaniu w konsulacie coś czytałem wcześniej że emailem jeśli tak to czy ktiś mógłby napisać adres tego mejla żeby nie przegapił go z góry dzięki pozdrawiam

czesto e-mail z KCC laduje w skrzynce SPAM, sprawdzaj tam albo loguj sie co jakis czas na dvlottery.state.gov, po wyznaczeniu daty interview bedziesz mial zmiane statusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serafina Twój optymizm doprowadzi mnie do szaleństwa:), co drugi dzień już się zegnam z szansą, a potem znów od nowa nadzieja:)

Witam wszystkich cierpliwych!

Ja również do końca nie mogę uwierzyć, że odwiedzę ambasadę, już dzieciom powiedziałam, że jesteśmy bez szansy. ALE czytając codziennie forum, gdzieś te światełko się jeszcze świeci dzięki osobą z optymizmem. Czekam z nadzieją na nowe DOBRE wiadomości. Nie chcę się żegnać z szansą którą już z mężem dostaliśmy. Numer mamy wielki 50xxx, ale i tak

się cieszę, że ogóle wylosowaliśmy bo gram naprawdę bardzo długo i wiem że jest ciężko wygrać. . Życzę wszystkim powodzenia na końcówce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...