Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to wielki problem wiec sie nie martw. Lekarz zdecyduje jakich szczepien potrzebujesz. Jedyne na czym stracisz to koszty szczepionek gdyz prawdopodobnie dostaniesz caly pakiet zamiast tylko tych ktorych nie miales. Wbrew pozorom

Jest na swiecie mnostwo ludzi ktorzy nie maja historii szczepien I dostaja wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Potrzebuję pomocy,

Nigdzie nie mogę namierzyć mojej karty szczepień, dzwoniłem do wszystkich przychodni gdzie byłem zarejestrowany - nigdzie jej nie ma !

Szkoły również mi nie pomogły!

W swojej historii zmieniłem liceum - przeprowadzka z jednego do drugiego miasta.

Ogólnie dużo miałem przeprowadzek i boję się że taka karta gdzieś się zagubiła.

Co mogę robić ? gdzie szukać ?

Zamiast karty szczepien powinna wystarczyc Ksiazeczka Zdrowia Dziecka jesli jeszcze takowa posiadasz.... tam sa wpisy szczepien, przynajmniej powinny byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na wizytę do lekarza to zdjęcie jest potrzebne po to, aby je umieścił w tej zaklejonej kopercie łącznie z innymi dokumentami?

Czy musi być zdjęcie paszportowe? A do ambasady jakie zdjęcia zanieśliście? czy może te sprzed roku, jak wysyłaliście dokumenty do KCC czy może nowsze?


Pytam o zdjęcie do lekarza bo na razie wzięłabym stare jakieś , sprzed 2 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey
Moja narzeczona została wylosowana w dv2015 i nie wiem jak to teraz rozegrać.
Nie wiem czy po uzupełnieniu elektronicznego wniosku będzie mogła wnieść korekty dotyczące zmiany nazwiska i dopisania mnie do niego abyśmy razem mogli udać się na rozmowę do ambasady.
Druga sprawa jest taka czy jeśli wpiszemy już w tym wniosku adres na który ma być dostarczona karta to będzie to miało jakiś wpływ na zaproszenie na rozmowę?
Nasz numer to 9XXX
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny wniosek bedzie mozna edytowac i korygowac online ale do kiedy to nie jestem pewien, prawdopodobnie do momentu zaproszenia na interview.

Adres dostarczenia dokumentow mozna wpisac we wniosku, jednak nie jest to konieczne. Ale musisz go juz miec na rozmowie w ambasadzie. Adres mozesz zmienic majac juz wize imigracyjna podczas przekraczania granicy US.

Ladny numer. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już oficjalnie spotkania na maj

http://poland.usemba...ppointment.html

W nawiązaniu do powyższego czy ktoś może mi zdradzić jak mam sprawdzić swoje spotkanie na tej liście?

Termin mamy uzgodniony spotkania na 21 maja, ale my nie mamy takiego numeru jak te na tej liście.

W TNT tez juz sie zalogowalismy i zastanawiam sie skad jest ten numer?

Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...