Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu beda procesowane numery do 36300. Jezeli bedzie sierpien current I wrzesien to reszta Numerow zostanie zaproszona na rozmowe.

Nie wiem jak pewne jest to co powiedziala. Ostatnim razem Tez mi powiedziano ze bedzie dobrze a Czerwiec byl do kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nieźle!! Dzięki franko.

Czytałem, że jest szansa na current w ostatnich 2 miesiącach. Jeśli tak to można powoli odetchnąć :D

Ja już deprechy dostaje na tej koncówce oczekiwania. W innym wątku jakiś użytkownik podważył current jako okres kiedy

wszyscy pozostali aplikujacy mają rozmowę.

Weź paradox i wszyscy chętni przeanalizujcie jeszcze raz instrukcję z akapitem o CURRENT i napiszcie co myślicie.

Tutaj link http://travel.state.gov/content/dam/visas/Immigrant%20Visa%20Control%20System_operation%20of.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już deprechy dostaje na tej koncówce oczekiwania. W innym wątku jakiś użytkownik podważył current jako okres kiedy

wszyscy pozostali aplikujacy mają rozmowę.

Weź paradox i wszyscy chętni przeanalizujcie jeszcze raz instrukcję z akapitem o CURRENT i napiszcie co myślicie.

Tutaj link http://travel.state.gov/content/dam/visas/Immigrant%20Visa%20Control%20System_operation%20of.pdf

CURRENT = WSZYSCY SĄ ZAPROSZENI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już deprechy dostaje na tej koncówce oczekiwania. W innym wątku jakiś użytkownik podważył current jako okres kiedy

wszyscy pozostali aplikujacy mają rozmowę.

Weź paradox i wszyscy chętni przeanalizujcie jeszcze raz instrukcję z akapitem o CURRENT i napiszcie co myślicie.

Tutaj link http://travel.state.gov/content/dam/visas/Immigrant%20Visa%20Control%20System_operation%20of.pdf

Jak bede mial chwile w pracy to zadzonie jutro do KCC i zapytam sie zeby potwierdzic ale moim zdaniem Serafina ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"If there are sufficient numbers in a particular category to satisfy all reported documentarily

qualified demand, the category is considered "Current".

For example:If themonthly allocationn targetis3,000 and we only havedemand fo1,000 applicants

the category can be "Current”.

Whenever the total of documentarily qualified applicants in a category exceeds the supply of

numbers available for allotment for the particular month, the category is considered to be

"oversubscribed" and a visa availability cut off date is established"


Czyli jeżeli mają zapotrzebowanie (chętnych ) na 1000 wiz a ich celem jest wydanie 3000 wiz, to wtedy jest "current"

Jeżeli liczba aplikacji przekroczy dostępną liczbę wiz na dany miesiąc, to wtedy ustalane są limity (cut -off numbers)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"If there are sufficient numbers in a particular category to satisfy all reported documentarily
qualified demand, the category is considered "Current".
For example:If themonthly allocationn targetis3,000 and we only havedemand fo1,000 applicants
the category can be "Current”.
Whenever the total of documentarily qualified applicants in a category exceeds the supply of
numbers available for allotment for the particular month, the category is considered to be
"oversubscribed" and a visa availability cut off date is established"
Czyli jeżeli mają zapotrzebowanie (chętnych ) na 1000 wiz a ich celem jest wydanie 3000 wiz, to wtedy jest "current"
Jeżeli liczba aplikacji przekroczy dostępną liczbę wiz na dany miesiąc, to wtedy ustalane są limity (cut -off numbers)

Dokładnie się z tym zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nr coś 36xxx piszą że mają dojś do tych numerów w lipcu mam pytanie jaką drogą powiadamiają o spotkaniu w konsulacie coś czytałem wcześniej że emailem jeśli tak to czy ktiś mógłby napisać adres tego mejla żeby nie przegapił go z góry dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...