Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Karusek tutaj nic nie pisza o formularz DS260 http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/interview/prepare-for-the-interview.html

Ja się zastanawiam czy trzeba miec ksero tych wszystkich dokumentow?

"ORGINALNE DOKUMENTY: Jesli chce Pan/Pani zatrzymac oryginaly aktow urodzenia i/lub malzenstwa, moze Pan/Pani zlozyc ich kserokopie, pod warunkiem przedstawienia konsulowi oryginalow do wgladu. Zalecamy przygotowanie duplikatow wszystkich dokumentow zwiazanych z Pana/Pani podaniem o wize imigracyjna. Ambasada nie przechowuje kopii dokumentow zalaczanych do pakietu wizowego"

W sprawie DS260 bede dzwonil w najblizszych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

"ORGINALNE DOKUMENTY: Jesli chce Pan/Pani zatrzymac oryginaly aktow urodzenia i/lub malzenstwa, moze Pan/Pani zlozyc ich kserokopie, pod warunkiem przedstawienia konsulowi oryginalow do wgladu. Zalecamy przygotowanie duplikatow wszystkich dokumentow zwiazanych z Pana/Pani podaniem o wize imigracyjna. Ambasada nie przechowuje kopii dokumentow zalaczanych do pakietu wizowego"

W sprawie DS260 bede dzwonil w najblizszych dniach.

To biegnie szukać ksero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) koszula w flagę USA :)

Buhahaha :wacko:

Ale fajne chłopaki jesteście

to ja założę skarpetki w myszkę Miki

Pytam na poważnie bo co jak konsul zapyta o przebieg ścieżki zawodowej a ja pomylę się w dacie i to samo ze studiami (bo kilka kierunków zaliczyłam i kilku prac się imałam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...