Skocz do zawartości

Priority Date


Laurka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w stanie przeskoczyć kroku uzupełniania danych osobowych w fantastycznym systemie internetowego umawiania się na rozmowę z konsulem, bo trzeba podać Priority Date a ja nie wiem co to i nic takiego nie mam. Sprawdziłam na NOA2 i tam jest rubryczka Priority Date i jest pusta! Jakoś nie widzę, żeby ktoś wcześniej o to pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data NOA1? W międzyczasie zadzwoniłam na infolinię Ambasady i tam pan po wielu chwilach zastanowienia (konsultacji najwyraźniej gdzieś indziej) powiedział, że to będzie data przydzielenia numeru sprawy przez NVC :o To teraz już jestem skonfundowana do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z infolinii w pierwszej kolejności powiedział mi, że to nie powinno mnie dotyczyć. Na VJ gdzieś był podobny temat i też ludzie odpowiadali, że przy K1 to nie dotyczy. Tylko czemu jest taki fant, że mam przy tym czerwoną gwiazdkę, czyli pole wymagane i nie da się tego przeskoczyć? No, ale okej, lepiej spytać bardziej doświadczonych. Będę próbowała z NOA1. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zasadniczo to PD w K1 i CR/IR1 nie ma wiekszego znaczenia bo dla tych wiz nie ma limitow numerycznych - pewnie w tym sensie powiedziala ze nie dotyczy. Natomiast data NOA1 jest traktowana jako priority date - tak jak dla wszystkich innych kategorii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałam, ale też nie mam ochoty na to czekać :P Skoro wiem, że moje dokumenty są gotowe to mogłabym już wysłać do Ambasady DS 230 i checklist. Taki miałam zamiar, ale może jednak poczekam na pakiet. W tym tygodniu robię badania. Jak już będę miała ich wyniki w rękach, a pakietu nadal nie będzie w skrzynce, to już nie będę czekać, bo bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...