Skocz do zawartości

Zniesienie Wiz, Jeszcze Chwila Albo Dwie ... :)


Rekomendowane odpowiedzi

VWP jest dla turystów a nie dla nielegalnych roboli. Nie widzę tu złych stron.

Polscy turyści tak dokładnie zwiedzają USA tak że niektórym i 6 miesięcy mało - zgłębiają technikę budowlaną, badają właściwości środków do czyszczenia mebli i podłóg, poświęcają się praktycznym zajęciom z geritarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mnie to smieszy, ze duzo osob bedzie jechało z zamiarem pracy i na granicy elegancko bez problemu i bez zadnej wiedzy powiedzą oficerowi: "witam, do pracy przyjechalem"...Wiele osob jest niedoinformowanych. Wejscie do tego vwp bedzie dla niektorych oznaczalo kolejny kraj na zachodzie gdzie bedzie mozna jechac zarabiac. :)

ps...nie to, ze zaraz zaluje ludziom roboty.....

O tym wlasnie mowilam w jednym temacie, ze sporo osob bedzie zaskoczonych jak ich zawroca na granicy i 3k na bilet pojda sie .... ten tego :P Co gorsza malo kto przyjmuje ta informacje (ze jak juz to polska bedzie miala tylko turystyczne zniesione) bez bulwersa, ludzie chyba lubia sami siebie oklamywac - i tu sie zastanawiam czy zawczasu uswiadamiac ludzi czy po prostu dac im sie sparzyc na granicy? No, ale sama jestem ciekawa co sie bedzie dzialo kiedy ci niedoinformowani przyleca do USA... Na szczescie swoich znajomych i rodzine ktora sie do mnie turystycznie planuje wybrac juz zdazylam poinformowac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...