Skocz do zawartości

I Jest Wiza :-)


freja

Rekomendowane odpowiedzi

TAk, Kasia, urzednicy wg mnie są w większości w porzadku. Mimo ze nie przyznano mi b2 przy wywiadzie miałam wrazenie, że Pan konsul rzeczywiście stara się zrobic jak najlepiej, ale w mojej sytuacji nie mógł. Jak mi odmawiał wizy to wydawało sie, ze rzeczywiscie jest mu przykro, że musi odmówić, albo... jest dobrym aktorem :D

Zazdroszczę i jeszcze raz gratuluję!

Muszę sie jeszcze nauczyc oderwac troche mysli, żeby ciagle nie myśleć o tym NOA2 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oj ja 5 razy dziennie sprawdzałam strone czekając na Noa2 xD pozniej wszystko poleciało szybciutko i ta intensywnosc zmeczyła mnie bardzo. A ja tez miałam odmowe przy turystycznej wiec rozumiem ze sie boisz i masz jakby złe doswiadczenia. Mnie rowniez Pan konsul nie dał....moze kobitki są milsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo.. To troche mnie pocieszylas tez. Nie musze sie martwic o ta odmowe b2. Chociaz i tak mowilam ze chce jechac do chlopaka wiec bez obaw :-P

To na imigracyjnym jest tylko Pani konsul? Bo wszyscy pisza ze byla mila Pani heh

Moze to bedzie meczace ale ja juz chce ta intensywnosc! Chociaz bedzie sie cos dzialo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...