Skocz do zawartości

I Jest Wiza :-)


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To ja chyba nie rozumiem. W jaki sposob lokalne USCIS jest w to zamieszane? Bo moja petycja jest w National Benefit Center. Gdyby chcieli mnie wezwac na wywiad, to musialabym pojechac do lokalnego USCIS, ale poza tym to lokalne biuro chyba sie w to nie miesza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie dziewczyny? U mnie w statusie na stronie bylo napisane ( tylko kurcze nie pamietam dokladnie kiedy) ze moja petycja zostala przeslana do lokalnego uscis center ( sacramento w CA) i zostaniemy scheduled for interview w kolejnosci naplywu petycji. Moze to znaczy, ze u was bedzie karta z automatu bez interview w lokalnym biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie dziewczyny? U mnie w statusie na stronie bylo napisane ( tylko kurcze nie pamietam dokladnie kiedy) ze moja petycja zostala przeslana do lokalnego uscis center ( sacramento w CA) i zostaniemy scheduled for interview w kolejnosci naplywu petycji. Moze to znaczy, ze u was bedzie karta z automatu bez interview w lokalnym biurze.

No ciekawe. Moze to u mnie sie jeszcze zmieni. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...