Skocz do zawartości

I Jest Wiza :-)


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Brawo freja! To teraz po 3 latach obywatelstwo :)

Pewnie z przyznaniem zielonej karty tez nie ma dużego problemu juz w stanach, jesli wszystko robi sie grzecznie po koleji. Plus, ze trzeba iśc we dwójkę ;)

JA jeszcze czekam na paszport. Juz drugi dzień a statusy mi sie nie zmieniaja, ciagle READY i ciagle "paszport w ambasadzie". Może jak dojdzie do TNT to wszystko przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee! Blagam pomocy! Status pokazuje mi Aministraitive Processing! I pisze ze moze zajac kila tygodni... No niemozliwe ze tak sie stalo...co teraz?

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.

A wszystko było w porządku, o nic nie pytała i nie miała wątpliwości. Nie dawała mi żadnej kartki z 221g czy cos takiego.

Aha i daty dzisiaj całkowicie sie skasowały i zmieniły na

Case Creation Date: 20-Nov-2013 Status Updated Date:

20-Nov-2013

wtedy creation date było 18 OCT..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie niecierpliwa... No i zawsze musze mieć wszystko sprawdzone. Chyba najbardziej panikuję na tym forum ^^' rok rozłąki to liczy się każdy dzień. No, ale dzięki Laurka, postaram sie cierpliwie czekać.. ale jesli zajmie to cały tydzien to zacznę miec wątpliwości..

Aha no ale jeszcze jest taka sprawa, że pani konsul oddała mi potw. DS-160 razem z ta kartka o prawach imigrantów. Zauwazyłam to dopiero w domu jak przegladałam dokumenty. Wygladało na bardzo przyklejone, więc może przez przypadek mi to oddała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...