Skocz do zawartości

I Jest Wiza :-)


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Magda, dokumenty wyslalismy w sierpniu, ok 20tego, jakos tak, wiec na interview czekalismy okolo 3 miesiecy. Na poczatku pazdziernika przyszlo pismo do domu, ze bedziemy miec interview 19 listopada, a wiec mielismy ciut ponad miesiac na przygotowanie sie. A pod koniec pazdziernika przyslali Employment Authorization Card. Szybko to poszlo, od momentu otrzymania wizy do zielonej karty 5 miesiecy i 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Magda, dokumenty wyslalismy w sierpniu, ok 20tego, jakos tak, wiec na interview czekalismy okolo 3 miesiecy. Na poczatku pazdziernika przyszlo pismo do domu, ze bedziemy miec interview 19 listopada, a wiec mielismy ciut ponad miesiac na przygotowanie sie. A pod koniec pazdziernika przyslali Employment Authorization Card. Szybko to poszlo, od momentu otrzymania wizy do zielonej karty 5 miesiecy i 3 tygodnie.

dzieki freja. mam nadzieje ze u mnie tez bedzie tak szybko. :) w nagrode za dlugie czekanie na noa2 ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze dlugosc czekania na karte nie zalezy od tego, czy idziesz na interview czy dostajesz gotowca do domu, a bardziej od tego jak bardzo zawalone jest twoje lokalne uscis.


Oj ciut wczesniej wyslalas niz 20-tego, bo pamietam, ze sie pytalam o rady, a ja mam NOA1 z 16. sierpnia ;)

no racja, jakos moze 15tego, juz nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...