Skocz do zawartości

Jak Tam Wrócić


paweł79

Rekomendowane odpowiedzi

Nadzieja zawsze jest ale realnie

od kiedy to forum dziala to co roku jest cos o refomie i jak narazie nic nie bylo o osobach co sa po za USA.

Jest wiele o osobach co sa w USA ale i tak to sie zmienia ,a to nalezy znac jezyk a to nie bedzie odrazu obywatelstwa i GC a dopiero po ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

najgorsze że wraz z wejściem ustawy zostanie zakończony program loterii DV :unsure:

Według mnie to najlepsze, bo zaoszczędzone GC miały być przeniesione na absolwentów amerykańskich uczelni z advanced degree. W tym roku jeszcze dobrze, ze jest to wezmę udział, ale potem mogą zamykać program. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to najlepsze, bo zaoszczędzone GC miały być przeniesione na absolwentów amerykańskich uczelni z advanced degree. W tym roku jeszcze dobrze, ze jest to wezmę udział, ale potem mogą zamykać program. ;>

tzn ze dv2016 juz nie bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie zastanowic, jaki cel mialoby USA w "ulaskawieniu" osob , ktore sa juz poza Stanami. Poza tym nawet jesli jakims cuden zniesionoby bany osobom, ktore kiedys przebywaly nielegalnie, za wiele by to nie pomoglo. O ile takie osoby mialyby szanse na wize imigracyjna to kwestia wyjazdu na wizie nieimigracyjne i tak stalaby pod duzym znakiem zapytanie. Sytuacja analogiczna, jak po "odsiedzeniu" zakazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanko odnosnie sponsorowania przez rodzinę jakie teoretycznie mogę w przyszłosci otrzymac przez dziecko (obywatel US )

to aby skorzystać z tego przywileju nie mogę przebywac wtedy w us nielegalnie czy tez podobnie jak z małzeństwem z obywatelem, zostałoby mi to darowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita to jest tak jak z malzenstwem z obywatelem

a teraz czy dziecko bedzie chcialo takie cos zrobic to inna sprawa

znam takie przypadki ze niby mialo byc ok a wyszlo prawie nic bo dziecko poszlo swoja droga.

rozumiem, pytałam czysto teoretycznie jak to wyglada w świetle prawa imigracyjnego a nie w świetle relacji rodzinnych ;)

tak czy tak odpowiedz uzyskałam i dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...