Skocz do zawartości

Lekarstwa - Bagaż Podręczny Czy Rejestrowany?


xox

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję wszystkim za pomoc :)

w takim razie jutro postaram się zdobyć to zaświadczenie! zobaczę może uda się po angielsku, rozumiem, że jeśli będzie tylko po polsku to może być problem gdy będą sprawdzali na lotnisku w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie zastanawiałam się nad kupowaniem tych leków w Stanach, bo wiązałoby się to z wizytą u lekarza tam na miejscu, która sporo kosztuje i zapłaceniem pełnej kwoty za leki, które tanie nie są, a w Polsce dostaję refundację na część ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lotnisku w Londynie to jak pokazałam dokumenty po polsku to powiedzieli, że nic nie rozumieją i odpuścili sprawdzania ;) liczyłam, że może też będą tak uprzejmi w Stanach, ale chyba lepiej na to nie liczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już po podróży, dziękuję wszystkim za odpowiedzi i wszelką pomoc! zaświadczenie po angielsku zdobyłam u lekarza, ale na lotnisku Chopina machneli ręką jak chciałam pokazać, ale to może przez to, że spakowałam większość do rejestrowanego (który się na szczęście nie zgubił) i miałam przy sobie tylko dwa opakowania tabletek :) na lotnisku JFK w ogóle nie sprawdzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...