Skocz do zawartości

Alien Registration Number W Initial Reviewc


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące nadania numeru alien registration number w czasie initial review. Opiszę pokrótce po kolej jak to u nas było dotychczas: 6 czy 7 czerwca mój narzeczony wysłał petycję (z Włoch). 18 czerwca dostaliśmy maila z Receipt Number i informacją, że czas case został zaakceptowany przekazany do SC w Californii oraz że wkrótce otrzymamy Form I-797 - rozumiem że mail ten jest równoznaczny z otrzymaniem NOA1? Przy sprawdzeniu na stronie USCIS etapu naszej sprawy na początku widniała informacja o akceptacji a teraz (też w ramach initial review) jest poniższa informacja:

"On June 20, 2013, your Alien Registration Number was changed relating to your I129F, PETITION FOR FIANCE(E). Please check our website at www.uscis.gov for further updates on your case. Please wait until the end of normal processing time before calling customer service at 1-800-375-5283 for live assistance."

Czy oznacza to, że moja petycja jest w trakcie sprawdzania i mogę się spodziewać NOA2 dość szybko? Czy jest to po prostu standardowa procedura zaraz po NOA1, dla osób, które nie miały takiego numeru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...