Skocz do zawartości

Czy Mogę Umawiać Spotkanie Z Konsulem?


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się date update na stronie nvc codziennie zmienia. Ww każdym razie dzwoniłam do ambasady i powiedzieli mi, że spokojnie mogę się umawiać na spotkanie:) AgnieszkaS mam wizytę dokładnie 8 dni po Tobie. Trochę się denerwuje... mój narzeczony będzie ze mną w Polsce, więc idziemy razem. Możesz po wizycie opisać jak było? Jakie pytania zadawali itd? Ogólnie wrażenia po rozmowie.

Trzymam kciuki za Twoje interview!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Naprawde nie ma sie czym denerwowac. Sprawdz trzy razy czy masz ze soba wszystkie wymagane dokumenty i jazda! :) Rozmowa jest normalna, bez napiecia. Pytania sa takie, jakich mozna sie spodziewac (o okolicznosci poznania, wzajemne odwiedziny i plany na najblizsza przyszlosc). Na wszystkie odpowiesz bez problemu, bo dotycza WAS :) Powodzenia dla Agnieszki i Sary! Juz wkrotce ten etap bedzie za Wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie ma sie czym denerwowac. Sprawdz trzy razy czy masz ze soba wszystkie wymagane dokumenty i jazda! :) Rozmowa jest normalna, bez napiecia. Pytania sa takie, jakich mozna sie spodziewac (o okolicznosci poznania, wzajemne odwiedziny i plany na najblizsza przyszlosc). Na wszystkie odpowiesz bez problemu, bo dotycza WAS :) Powodzenia dla Agnieszki i Sary! Juz wkrotce ten etap bedzie za Wami :)

Hej, dzieki

Wiem ze nie ma sie czym stresowac ale na pewno sama wiesz jak to jest, ja to najbardziej stresuje sie tym ze jakis blad w dokumentach bedzie, sprawdzalam dzisiaj czy mam wszystkie dokumenty przynajmniej 5 razy, hehe

Ja to lubie wszystko kontrolowac a w tej sytuacji mam wrazenie ze nie kontroluje niczego i to mnie jeszcze bardziej nakreca

Jak wroce jutro z ambasady to opisze jak bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoS dziekuję serdecznie za opisanie, a przede wszystki gratulacje!!! :)

Mam pytanie: napisałaś, że skanowali numer z potwierdzenia umówienia na rozmowę - skąd mam wziąć coś takiego???

Przy umawianiu sie na rozmowe z konsulem online na koncu jest wyswietlone potwierdzenie spotkania, na dole tego potwierdzenia jest kod kreskowy UID wlasnie ten kod kreskowy jest skanowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Agnieszka,

gratuluje! :)

A czy pani konsul sprawdzała też dokumenty dotyczące finansów?

W sensie czy musialas pokazywać wyciągi z konta sponsora etc?

Oraz jak wnikliwa była przy dowodach na związek? Przeglądała zdjęcia, karty pokladowe?

pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim, jestesmy bardzo szczesliwi, wczoraj po wyjsciu z konsulatu nie moglam uwierzyc ze jest to w koncu za mna, teraz zacznie sie kolejny etap, ale to juz u boku ukochanej osoby, wiec bedzie latwiej.

Jezeli chodzi o dowody na zwiazek to ode mnie nic nie chciala, oprocz pytan ktore napisalam wczesniej poprosila o opisanie zdjec, ktore narzeczony wysylal razem z petycja i-129f fo USCIS, jak powiedzialam ze mam wiecej zdjec ze soba powiedziala ze nie potrzebuje wiecej, zdjecia ktore byly z ta petycja oddala zeby sobie je zachowala, nie chciala nawet zadnych maili, rozmow telefonicznych. Tak samo bylo z tymi gwarancjami finansowymi, wzieli sam formularz i-134 i nie chcieli zadnych dodatkow w postaci listu od pracodawcy czy zaswiadczenia z banku.

Ale mimo wszystko najlepiej miec wszystkie dokumenty ze soba, bo nie wiadomo o co moga poprosic, wszystkie dokumenty dotyczace poprzednich podrozy, jezeli czegos sie nie ma to raczej nie powinno byc odmowy, tylko moga poprosic o dowiezienie dokumentow i dopiero wtedy bedzie przyznana wiza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o dowody na zwiazek to ode mnie nic nie chciala, oprocz pytan ktore napisalam wczesniej poprosila o opisanie zdjec, ktore narzeczony wysylal razem z petycja i-129f fo USCIS, zdjecia ktore byly z ta petycja oddala zeby sobie je zachowala, nie chciala nawet zadnych maili, rozmow telefonicznych. Tak samo bylo z tymi gwarancjami finansowymi

miałam dokładnie w 100% tak samo na swojej rozmowie 3 tyg. temu :) pewnie ta sama pani konsul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...