Skocz do zawartości

First Time In La


Dudda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dziękuję za pozdrowienia:-)


Sytułacja się całkowicie odmieniła w ostatnim tygodniu, ale może najpierw jak z dokumentami.

Moja GC dotarła tydzień temu po hmm 2 miesiącach?!

Prawa jazdy jeszcze nie dostałem: test zdany 10/9/2013.

Udało Nam się dostać pracę...na lotnisku. Niestety w Anaheim czy L.A. dostajesz pracę tylko jak kogoś znasz, Nas polecił Nasz Vietnamski gospodarz i od ręki zostaliśmy zatrudnieni.

Ja jako Valet, a moja małżonka jako Cashier w firmie zarządzającej parkingami. Moja praca trwała 5.25H, a mojej żony okrągły tydzień.

Na początku powiedzieli, że zrobią Nam podobne godziny pracy, a później już na miejscu zmienili na 2.5H dziurę... A moja małżonka nie ma prawa jazdy więc ja musiałem zawsze ją zawozić i odbierać z lotniska. Także ona została, ja zrezygnowałem.

Przynajmniej pojeździłem nowym Fordem F150:)


Wspólnie stwierdziliśmy, że nie chcemy dłużej mieszkać w tym stanie, bo bez znajomości tutaj nie pociągniemy.

W poniedziałek jedziemy do Denver, CO szukać swojego miejsca. Dlaczego Denver? Naprawdę nie wiemy, ale wydaje się dobrym wyborem.

Ja już nawiązałem kilka znajomości, mam dwie oferty pracy tylko muszę być na miejscu, żeby o nich porozmawiać.

Tutaj wysyłanie Resume i jeżdżenie od pracodawcy do pracodawcy mija się całkowicie z celem. Jeśli chcecie zaczynać przygodę z U.S. nie polecamy Kalafiornii:-)

Już jesteśmy spakowani i jutro będziemy testowali Naszego Nissana na 1000mil przez pustynie, lasy i góry.


A miałem nadzieję, że ten rok obędzie się bez zimy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...