Skocz do zawartości

Wazne Pytanie Czy Jest Ktos Na Forum


zosia1409

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje szybkich odpowiedz


3 lata temu dostalam wize turystyczna na 10 lat, ale wyslalm zgloszenie na green card w zeszłym roku wizy nie wylosowalam

czy to bedzie dla nich podejzane na lotnisku jak pojade do NY, mam bilet na za tydzien


jade na 5 tygoni do znajomej,

ale wystepujac o wize 3 lata temu jehałam do kogos innego czy to tez ma jakies znaczenie


zaczelam czytac o ludziach których odesłali z lotniska w usa i teraz mam małego pietra ,

jak to wygląda w NY na lotnisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle troche napisalam

wize mam od 2010 roku na 10 lat

ale w zeszłym roku starałam sie o green card ale oczywiscie nie wylosowałam, bardziej z ciekawosci czy dostane, nie che byc obywatelem us

teraz jade do ny i zaczelam sie zatsanawiac czy jako turysta nie doczepia sie do tego ze staralam sie o GC


wtedy leciałam do innej znajomej w innym miescie a teraz do kogos innego w ny ona jest obywatelką us wiekszosc zycia ale ma polskie nazwisko


za pierwszym razem na lotnisku pytali mnie o milion rzeczy , juz byłam zmęczona gadaniem z nimi ale mnie wpuscili, jestem tylko i wylacznie turyta nie pracowalam itp

byłam wtedy jeden miesiąc tak jak zaznaczyłam w dokumentach, teraz jade na ok 5 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjedziesz bez większych problemów, o ile jest tak jak piszesz, skoro już raz cię "przesłuchiwali" to przynajmniej wiesz czego się spodziewać. Spokojna głowa, będzie dobrze.

Jeżeli teraz lecisz jeszcze do kogo innego w jeszcze innym mieście to przemawai na twoją korzyść.

Ale napisz co i jak po wylądowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...