Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Zaproszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań, szukałam na forum, ale jest tyle wątków, że nie umiem znaleźć odpowiedzi, myślę, że w "tym" miejscu będzie dobrze :)

1. Dostałam wizę na 10 lat, we wniosku napisałam, że planuję jechać do brata na 3 miesiące. Bilet kupuję na 3 miesiące. Przylatuję do Chicago i urzędnik mi wbija pobyt dłuższy niż 3 miesiące. Mogę przedłużyć sobie bilet bez żadnych konsekwencji? (Wiem, że może mi wbić też na krócej i że jest opłata za zmianę biletu)

Jest to mój pierwszy wyjazd, wczoraj dostałam wizę w Krakowie :)

2. Mam zaproszenie od brata, podobno to zaproszenie trzeba pokazać na lotnisku w Chicago, prawda to? Mam też złożoną petycję przez brata w 2006 roku.

3. Czy pomożecie mi napisać kilka pytań i odpowiedzi po angielsku, jakie pytania może mi zadać urzędnik? Nie znam dobrze angielskiego, a 13.01 mam wylot.

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

aplikowaliśmy o wizę w 2006 r. i wtedy też bylismy w USA. W formularzu Ds-160 jest pytanie "Czy pobierano od Ciebie odciski wszystkich 10 palców?"

Szczerze mówiąc nie pamiętam - na pewno skanowali nam na lotnisku palce (ale czy tylko wskazujące czy nie, to nie wiem?). Od kiedy skanują wszystkie 10 palców? :)

Ktoś wie od kiedy była ta procedura? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...