Skocz do zawartości

Wylosowani Po Dv 2013


szymeg

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien Cie zdenerwowac i powinienes byc zdenerwowany na samego siebie. Zadnych maili nikt nie dostal dopoki sam nie sprawdzil. Wina tylko i wylacznie Twoja - niestety.

Zdenerwowany jestem na siebie że nie sprawdziłem ale szczerze mówiąc po pierwszym losowaniu przestałem sobie zaprzątać tym głowę - nie sądziłem że coś jeszcze z tego będzie. Dlatego też uważam, że powinni przynajmniej wysyłać maile z powiadomieniem (kiedyś wysyłali od razu całą papierkologię). Ale fakt moja wina.

Ale co ustaliłeś z rozmowy? Dzwoniłeś do Ambasady czy KCC?

W sumie i tu itu. W KCC powiedzieli, żebym wysyłał to może jeszcze zdążę (to było w piątek wieczorem). Jak widać rady jak zwykle bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej selekcji 26 pazdziernika ludzie rzeczywiscie dostawali maila z sugestia, zeby sprawdzili swoj status. Wtedy tez pojawila sie informacja, ponoc zaslyszana z KCC, ze moga byc jeszcze kolejne selekcje ale juz bez oficjalnych dat i powiadomien. Jesli w Twoim przypadku informacja o zostaniu wybranym pojawila sie dopiero po wakacjach to mogles wlasnie zostac wybrany w takiej selekcji w ostatniej chwili gdy bylo wiadomo, ze limitu 50k wiz wypelnic sie nie uda.

Chociaz z drugiej strony, gdyby tak bylo rzeczywiscie to chyba w KCC by Ci to powiedzieli gdy do nich dzwoniles. Ale mysle tez, ze nie nalezy tracic nadziei bo nie sadze by na koniec okresu w KCC mieli zalew zgloszen i przetwarzanie ich wymagalo duzo czasu i mozliwe jest, ze Twoje sprawy zostana zalatwione szybciej zwlaszcza jesli ta teoria o selekcji w ostatniej chwili jest prawdziwa i im w KCC tez zalezy na wypelnieniu luki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej selekcji 26 pazdziernika ludzie rzeczywiscie dostawali maila z sugestia, zeby sprawdzili swoj status. Wtedy tez pojawila sie informacja, ponoc zaslyszana z KCC, ze moga byc jeszcze kolejne selekcje ale juz bez oficjalnych dat i powiadomien. Jesli w Twoim przypadku informacja o zostaniu wybranym pojawila sie dopiero po wakacjach to mogles wlasnie zostac wybrany w takiej selekcji w ostatniej chwili gdy bylo wiadomo, ze limitu 50k wiz wypelnic sie nie uda.

Chociaz z drugiej strony, gdyby tak bylo rzeczywiscie to chyba w KCC by Ci to powiedzieli gdy do nich dzwoniles. Ale mysle tez, ze nie nalezy tracic nadziei bo nie sadze by na koniec okresu w KCC mieli zalew zgloszen i przetwarzanie ich wymagalo duzo czasu i mozliwe jest, ze Twoje sprawy zostana zalatwione szybciej zwlaszcza jesli ta teoria o selekcji w ostatniej chwili jest prawdziwa i im w KCC tez zalezy na wypelnieniu luki.

Bylam osoba dolosowana i nie dostalam zadnego maila z powiadomieniem o wylosowaniu, powyslaniu dokumentow i czekaniu kilku miesiecy dostalam tylko maila z terminem rozmowy i z ogolnym info jakie dokumenty mam ze soba zabrac na rozmowe i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam osoba dolosowana i nie dostalam zadnego maila z powiadomieniem o wylosowaniu, powyslaniu dokumentow i czekaniu kilku miesiecy dostalam tylko maila z terminem rozmowy i z ogolnym info jakie dokumenty mam ze soba zabrac na rozmowe i to tyle.

Ty bylas osoba co o selekcji dowiedziala sie juz 26 pazdziernika i na pewno odpowiednio szybko zareagowalas. Na zagranicznych forach mozna poczytac wypowiedzi osob, ktore nie sprawdzaly drugiej tury i dopiero po jakims czasie od tej daty otrzymaly maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...