Skocz do zawartości

Work&travel 2014


Erwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a co myślicie ze wszyscy emigranci pracują tam legalnie? hehe
Wiem jak było w fabryce w której pracowałem, było tam bardzo dużo ludzi z Meksyku kompletnie nie mówiących po angielsku, więc niech nikt kitu nie wciska że byli legalnie!!! i jakos pracowali , niezbędny jednak do tego był im nr SSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe sprostowanie - to, że ktoś nie mówi ani słowa po angielsku to wcale nie znaczy, że jest nielegalnie.

wiedziałem, że ktoś się czepi jakiegoś szczególiku.

Nie wiem jak oni to załatwiali i w jaki sposób gdyż mnie to nie interesowało, ale wiem jedno na 100% że część z nich była nielegalnie

Takie małe sprostowanie - to, że ktoś nie mówi ani słowa po angielsku to wcale nie znaczy, że jest nielegalnie.

nawet poznałem tam Polkę która kilka lat wcześniej wyjechała z programem WAT do USA i została tam do tej pory nielegalnie . I jakimś cudem pracowała w tej samej fabryce co Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że ktoś się czepi jakiegoś szczególiku.

Nie jest to taki do końca zwykły szczególik, bo z Twojego postu był taki wniosek, że jeśli ktoś kompletnie nie mówi po angielsku, to jest równoznaczne z tym, że jest w Stanach nielegalnie. A to nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moze nie do końca sformułowałem zdanie tak jak chciałem i przez to moja wypowiedź została odebrana nie do końca właściwie

Nie jest to taki do końca zwykły szczególik, bo z Twojego postu był taki wniosek, że jeśli ktoś kompletnie nie mówi po angielsku, to jest równoznaczne z tym, że jest w Stanach nielegalnie. A to nieprawda.

ok moze nie do końca sformułowałem zdanie tak jak chciałem i przez to moja wypowiedź została odebrana nie do końca właściwie

Drążysz jedynie tylko kwestie związaną z językiem a kompletnie nie o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...