Skocz do zawartości

Lufthansa Z Przesiadką W Dusseldorfie


anias10

Rekomendowane odpowiedzi

Te dziesięć minut to żart oczywiście. Linia nigdy takiego biletu nie wystawi. Każde lotnisko ma coś co się nazywa "minimum conecting time". I według tego mogą być wystawiane bilety. Dla DUS, jest to właśnie 35 min. W wiedniu można się przesiąść w 25 :)

Z tym, że ten bilet ma być na sierpień przyszłego roku, a do tego czasu godziny lotów mogą jednak ulec zmianie ;)

Nie muszą, ale mogą.

Ale wtedy linie lotnicze na pewno o pasażera zadbają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialam do Chicago z przesiadka we Frankfurt, czas 2 godz, ale lot z Polski byl opozniony wiec na ten lot we Frankfurt nie zdazylam. Ale linie zadbaly o mnie o pasazera (mimo iz to byly dwie rozne linie), zawkaterowali mnie w hotelu a lot odbyl sie dopiero nastepnego dnia do Monachium a nastepnie do Chicago. Fakt, ze 1.5 dnia straty ale nie bylo tak zle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialam do Chicago z przesiadka we Frankfurt, czas 2 godz, ale lot z Polski byl opozniony wiec na ten lot we Frankfurt nie zdazylam. Ale linie zadbaly o mnie o pasazera (mimo iz to byly dwie rozne linie), zawkaterowali mnie w hotelu a lot odbyl sie dopiero nastepnego dnia do Monachium a nastepnie do Chicago. Fakt, ze 1.5 dnia straty ale nie bylo tak zle;)

Tylko jak lecisz na dwa tygodnie do Polski to 1.5 dnia robi dużą różnicę. :> Stąd mój komentarz, że ja bym nie brał biletu z tak krótką przesiadką. Mam teraz bilet do MCO z 35 min przesiadką w Atlancie, ale sprawdziłem, że w razie czego są jeszcze trzy loty jak nie dam rady. Poza tym LOT chyba obciął loty z DUS więc ilość dostępnych połączeń zmalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam

Ja już dwa razy leciałam właśnie z taką 35 min przesiadką i nie było problemu. Co prawda za drugim razem czekali już tylko na mnie ale zaczekali;). Teraz wybieram się maj/czerwiec i z chęcią wybrałabym właśnie taka opcje z przesiadką w dusseldorfie ale widzę że podrożała. Bilety powyżej 2100. Najtaniej BA ale trochę obawiam się przesiadki w LHR ale zobaczymy jak to cenowo wyjdzie.

Polecam więc przesiadkę w Dusseldorfie (mimo czasu) a cena poniżej 2000 na sierpień jest bardzo niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...