Jump to content

Lufthansa Z Przesiadką W Dusseldorfie


anias10

Recommended Posts

Witajcie,

w przyszłym roku mam zamiar wybrac sie do NY i szukam połączeń, znalazłam Warszawa-Dusseldorf-NY z przesiadką 1.5h powrót NY-Dusseldorf-Warszawa z przesiadką 0,35h i tu moje pytanie. Czy ktos z Was leciał z tak krótkim czasem na transfer i czy to w ogóle jest wykonalne? Dzieki i Pozdrwiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

W biurze Lufthansy powiedzieli, że 35 min jest wystarczające a jesli będzie opóźnienie to bez problemów przebookują, sama nie wiem, jak na razie przemawia cena (1900,00pln) i szybkie dotarcie do celu. Mam jeszcze czas na kupno (lecę w sierpniu 2014) wiec sledze rynek.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w miarę ogarniasz poruszanie się po lotnisku to powinnaś spokojnie zdążyć się przesiąść. Jak lecisz latem to też szanse na opóźnienie są mniejsze niż w przypadku lotu np. zimą. Ja tam bym brał, jeśli pozostałe "parametry" tego lotu Ci odpowiadają.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupowałam 4 miesiące wcześniej bilet niż miałam lot, a po drodze okazało się, że dwa loty miałam o innych godzinach niż te zakładane na poczatku, bo linie lotnicze zmieniły godziny odlotów.

Taka mała uwaga, że może się okazać, że możesz mieć 2 godziny na przesiadkę albo zostanie ci 10 minut.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...