Skocz do zawartości

Wiza Usa, Jakie Mozliwosci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie pracuje w kanadzie jestem na program IEC, pracuje w fabryce, niestety work permit mam tylko na jeden rok, szanse na przedluzenie sa, ale szukam rowniez innych mozliwosci wrazie gdyby... Pracuje w fabryce. firma ta ma rowniez oddzialy w 5 roznych miastach USA. Osoba ktora mnie sciagnela do Kanady jest prezydent firmy wiec moglby pomoc w zatrudnieniu w USA ale jakie mam mozliwosci ?? Czy istnieja jakies ?? Jak z ta wiza H wyglada ?? Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie chce zostac w Kanadzie, USA to zawsze bylo moje marzenie,w Polsce nie mam mozliwosci ogolnie jestesmy tu z dziewczyna Ja z wyksztalcenia nauczyciel wf i terner personalny z doswiadczeniem na magazynie i wozkach widlowych, dziewczyna tehcnik farmacji i magister administracji. Ogolnie szukam roznych mozliwosci, bo nigdy nie wiadomo. Oczywiscie szukamy mozliwosci na stale, nie zarobkowo, normalnie zyc. Chcemy sie ustatkowac. Oczywiscie bez mozliwosci na stale i tajk pewnie uderzalbym na work & travel albo cos podobnego, aby chociaz pozwiedzac a potem uderzac gdzie indziej. UK, holandia itp a do Polski w ostatecznosci. Lecz nie ukrywam ze zachwycony jestem Ameryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...