Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Dodatkowe Dokumenty


justaona

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o wize ubiegałam się 3 lata temu, i bez problemu dostałam. A miałam zaświadczenie ze szkoły - które nawet nie interesowało konsula + zaproszenie od rodziny = które wystarczyło. Za tydzień jedzie mój chłopak. Jak wypełnialiśmy wniosek to wszystko zupełnie inaczej wygląda. Niż jak ja to robiłam :) np. płatność.

Ma zaproszenie oraz zaświadczenie z pracy, dzwoniliśmy aby sie dowiedzieć jakie dokumenty mogą się jeszcze przydać. Odpowiedz była - takie jak Pan uważa za stosowne. SUUUUPER.

Szczerze? Przeszukałam troche te forum, i może znalazłam jedną odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz miec wiele zaswiadczen a i tak wazne jak sie odpowiada

tak samo zaproszenie

jakbys tak przez te 3 lata poczytala fora to bys zobaczyla jak wazne sa takie zaswiadczenia,kwity oraz zaproszonia :)

jest wiele postow na temat rozmow i zobaczysz ze sa pytania i odpowiedzi a nie niech Pan-Pani pokaze dokumenty-zaswiadczenia ;)

tam szukaj odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HELP! przy drukowaniu potwierdzenia DS-160, za każdym razem ucina mi kod kreskowy, moja drukarka, czy drukarka w punkcie ksero wszystko wychodzi tak samo:/ spotkanie jutro na 9, a ja juz dzisiaj o 21 wyjeżdżam. Ktoś może wie czy u tej Pani fotograf można sobie wydrukować i od której ona ma otwarte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...