Skocz do zawartości

Ds-122 I Ten Drugi


szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Juz ren temat byl poruszany wczesniej ale w sumie nikt konretnie nie odpisal. A wiec prośba do tych ktory sa juzp o 2 stronie:)

Po wylosowaniu dostajemy numer cn. Do wypelnienie 2 formularze.

1 wypelniam ja sam

2 wypelniam ja oraz kazdy egzemlarz kazdy z mojej rodziny ale kto podpisuje te egaemplarze ? np za moja zone ja pospiuje czy ona sama tak samo co z dzickiem bo wiem ze za nie tez trzeba wypelnic i ja pospisuje rowniez?

Prosze o odpowiedzi osob ktore byly w takiej sutyacj

Jeszcze Jedno pytanko

Kiedys bylem na programie CampAmerica- przez 9 tygodni pracowalem na Campie czy dolozyc to do zatrudnienia?

Oraz w zwiazku z tym mialem wtedy SSN aczkolwiek nie pamietam go wiec nie wiem co wpisac w rubryce z pytaniem o SSC

Dzieki z gory !!!! za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miales numer to zaznacz ze go masz,nikt nie wyda Ci nowego numeru .

Co do wpisania pracy tej z USA to ja wpisz,tak samo bedziesz musial wpisac kiedy byles w USA.

co do dodpisu to zona podpisuje sie za siebie,

ps czy Ty juz zostales wylosowany w dv 2014?

Dzieki za odpowiedz. Nie bralem udzialu w DV 2014 tylko w DV 2015 JEdnak wole wczesniej wiedziec zebym potem...nie obudzil sie za pozno...a noz widelec jezeli by mnie wylosowali:)

DZieki za odpowiedz

Powiedz jeszcze - rozumiem ze za dziecko podpisuje sie ja lub zona-obojętne?

A jak uzyskać z powrotem SSN ? bo chyba trzeba go tam tez wpisac o ile dobrze pamiętam ten formularz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos kto ,mial SSN zaznaczyl YES w p 43a i nie napisal SSN? moze ktos mial podobnie?


sorry SLY nie [podziekowalem wogole:) a widze ze pomagasz i udzielasz sie tutaj::) milo ze jest ktos taki wiec dziekuje:)

A tak z ciekawosci zastanawiam sie jeszcze jakie occupancy wpsiac, iz nigdy nie pracowalem u nikogo od poczatku prowadze wlasna dzialalnosc gospodarxza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...